Представники влади привітали з професійним святом колектив ДПРЧ-11

17-го вересня в нашій державі відзначається День рятівника - свято сильних і відважних людей, які у скрутну хвилину першими приходять на допомогу.

Захищати Батьківщину та її громадян від пожеж та надзвичайних подій завжди було благородною справою. Своєю повсякденною, самовідданою працею наші рятувальники готові прийти на допомогу у будь-який час доби та виконати найважливіше своє завдання – врятувати та захистити життя людини. Люди цієї професії славляться своєю людяністю, добротою та турботою про людей.

Напередодні відзначення Дня рятівника в актовій залі районного сектору Управління ДСНС України  у Вінницькій області відбувся святковий захід.

В урочистому зібранні взяли участь начальник ГУ ДСНС у Вінницькій області Руслан Шевчук, голова районної ради Віктор Слободянюк, голова райдержадміністрації Юрій Слабчук, начальник районного сектору Дмитро Світлишин.

Руслан Шевчук привітав своїх колег зі святом, подякував районній раді та райдержадміністрації за фінансову підтримку, яку вони надають рятівникам Козятинщини, а також проінформував про останні здобутки у професійній сфері.

З вітальним словом до колективу ДПРЧ-11 звернувся голова районної ради Віктор Слободянюк.

- Виконуючи свій професійний обов'язок ви рятуєте людські життя, матеріальні цінності, ви стоїте на захисті мешканців нашого краю від стихійних лих та надзвичайних ситуацій, – зазначив Віктор Миколайович. – Прийміть слова сердечної вдячності і поваги за вашу відповідальну і нелегку працю в ім’я захисту людей. Бажаю вам і вашим родинам добра, здоров’я, щастя та благополуччя, і якомога менше тривожних викликів.

Голова райдержадміністрації Юрій Слабчук також долучився до привітальних слів, подякувавши рятівникам за службу та побажав мирного неба над головою, міцного здоров’я та всіляких гараздів.

Звертаючись до колективу начальник районного сектору  районного відділу УДСНС України у Вінницькій області Дмитро Світлишин наголосив, що рятувальники завжди готові до дій за призначенням і надалі прикладатимуть максимум зусиль задля збереження життя і здоров’я громадян, подякував представникам влади за розуміння потреб служби та фінансову підтримку.

За сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, досягнення значних успіхів у службовій діяльності, високу професійну майстерність та з нагоди Дня рятівника спільними Козятинської районної ради та райдержадміністрації, подарунковими сертифікатами відзначено кращих рятівників підрозділу.

                     

                      

                      

                        

                      

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація