Представники влади відвідали родини загиблих учасників АТО

Події, які відбуваються на сході України торкнулися багатьох сімей, що проживають в нашому районі. Не обійшлося, на жаль, і без втрат. Тож сьогодні такі родини потребують особливої уваги та підтримки, адже жорстока війна забрала у них найцінніше – близьких людей.

14 жовтня в день свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисника України представники районної влади - голова райдержадміністрації - Юрій Слабчук, заступник голови райдержадміністрації - Ігор Булавський та керуючий справами виконавчого апарату районної ради - Анатолій Колісний відвідали сім'ї загиблих героїв.

Під час візиту очільники району поспілкувалися з рідними загиблих героїв, які у боротьбі за українську державність пожертвували власним життям, висловили слова шани, подяки, співчуття та розуміння непоправної втрати сина, чоловіка, батька, поцікавились нагальними для родин проблемами і першочерговими потребами. Також кожна сім’я отримала від представників влади подарунки.

Посадовці ще раз наголосили, що всіляко допомагатимуть у вирішенні питань, які належать до відомства районної влади, адже це найменше, чим можна віддячити родинам відважних героїв, які віддали своє життя за вільну та незалежну Україну.

На засіданні Президії районної ради було прийнято рішення про виділення матеріальної допомоги у розмірі 30 тис.грн. членам 15-ти родин загиблих учасників антитерористичної операції – мешканців Козятинського району.

                                            

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація