Представники влади завітали до ветеранів Другої світової війни

Пам’ять – це один з найбільших скарбів, якими володіє людство. Пам’ятаючи про минуле, суспільство будує майбутнє.

Напередодні відзначення 72-ої річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війни представники районної влади завітали до кожного із 43 ветеранів, які проживають на Козятинщині, аби привітати їх зі святом!

Ветеранам бажали здоров’я на довгі літа, бадьорості духу, мирного неба над головою, щастя та злагоди, поваги від оточуючих. Звичайно гості завітали не з порожніми руками: представники районної ради та райдержадміністрації вручили ветеранам Подяки за особисту мужність, відвагу, героїзм, патріотизм, проявлені під час Другої світової війни, квіти та грошові винагороди від районної ради.

Брала участь у відзначенні ветеранів помічники народного депутата України Петра Юрчишина, які передали шанованим краянам подарунки від народного обранця.

Посивілі фронтовики Другої світової війни щиро раділи дорогим гостям, залюбки спілкувалися, згадували свою обпалену війною юність та ділилися радощами і проблемами сьогодення, дякували за візит, за те, що їх пам’ятають.

Швидко минають роки, все більше ветеранів відходить у вічність, і ми маємо не забувати їх подвиг і належним чином вшановувати їх звитягу і доблесть. В ці знаменні дні не залишаймо ветеранів без належної уваги, доброго слова, моральної підтримки. Ніщо не зігріє так серце, як повага і шана оточуючих. рідних та близьких. Вона подарує їм сили і енергії ще на довгі роки.

Низький уклін та вдячність нашим ветеранам за Велику Перемогу і бажаємо їм довгих років життя у доброму здоров’ї.

                                                        

                                                        

                                                       

                                                                       

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація