Президія районної ради погодила порядок денний, проекти рішень 15 чергової сесії та 16 позачергової сесії, виділено матеріальну допомогу учасникам АТО та членам їх сімей

13 та 14  липня  під керівництвом голови районної ради Віктора Слободянюка відбулось два засідання Президії районної ради.

Під час роботи президії було розглянуто та погоджено порядок денний 15 чергової сесії та 16 позачергової сесії районної ради 7 скликання.

На розгляд 15 сесії районної ради президією було рекомендовано винести 34 питання, в тому числі 6 питань по затвердженню технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних  ділянок. 

 

На розгляд 16 позачергової сесії районної ради президією рекомендовано винести 2 питання:

-       Про внесення змін до рішення 10 сесії районної ради 7 скликання від 23 грудня 2016р. №09-10-07 «Про районний бюджет на 2017 рік»;

-       Про затвердження розпоряджень голови районної ради.

 

Також члени Президії розглянули заяви учасників АТО та членів їх сімей  про виділення одноразової матеріальної допомоги, матеріальної допомоги на лікування та вирішення соціально-побутових питань, згідно затвердженої Комплексної програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей – жителів Козятинського району. За результатами розгляду 8 заяв виділено матеріальну допомогу на загальну суму 35 500 грн.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація