Привітали ветеранів-правоохоронців

20 грудня в Україні вшановують тих, хто присвятив своє життя служінню Закону і в свій час стояв на варті правопорядку та спокою громадян. З нагоди Дня вшанування пенсіонерів та ветеранів системи Міністерства внутрішніх справ України та Національної поліції, в актовій залі Козятинського відділення поліції відбулось урочисте зібрання за участі колишніх правоохоронців, нинішніх працівників, представників районної та міської влади.

Розпочався захід із вітальних слів начальника Козятинського відділення поліції Олега Швеця, який подякував ветеранам за багаторічну та віддану службу і наголосив на тому, що їхня допомога та досвід завжди будуть в пошані у теперішніх працівників поліції, побажав міцного здоров’я, сімейного добробуту та злагоди, миру, радості і довгих років життя!

Хвилиною мовчання правоохоронці вшанували працівників органів внутрішніх справ, які загинули при виконанні службових обов’язків по охороні громадського порядку та боротьбі зі злочинністю.

За дорученням голови районної ради, від імені депутатського корпусу привітав присутніх помічник голови районної ради Ігор Джус:

- Шановні ветерани! Ви пройшли важкий і тернистий життєвий шлях, віддали всі свої сили служінню рідному народу. У кожного з вас за плечима тисячі розкритих злочинів, сотні врятованих життів та безцінний досвід, яким ви щедро ділитеся з молодим поколінням правоохоронців. Прийміть слова вдячності за нелегку працю, величезний внесок у справу боротьби зі злочинністю та побажання міцного здоров’я, особистого щастя, достатку та злагоди у родинах.

За бездоганну багаторічну службу та з нагоди свята Грамотами Козятинської районної ради та подарунками відзначено ветеранів та пенсіонерів системи МВС Козятинщини: Швеця Віктора Андрійовича, Загайкевич Людмилу Аврамівну, Мізінову Олександру Михайлівну, Кривова Леоніда Павловича, Порхуна Сергія Сергійовича та Кирія Володимира Миколайовича.

З вітальним словом виступив також голова ради ветеранів-пенсіонерів Козятинського відділення поліції Віктор Щаблевський.

Тож нехай серця наших правоохоронців зігріває щира вдячність людей за добрі справи, зроблені ними на ниві правоохоронної діяльності! Шани їм від земляків, злагоди, спокою і родинного затишку!

                                                     

                                                     

                                                     

                                                     

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація