Привітали з 95-річним ювілеєм Ганну Ожарівську з с.Великий Степ

15 грудня у селі Великий Степ своє славне 95-річчя відсвяткувала чуйна мати, ласкава бабуся, добра пра- й прапрабабуся Ганна Федорівна Ожарівська. 

Сьогодні ювілярку вітали помічник голови районної ради Ігор Джус, керівник апарату райдержадміністрації Юрій Студоляк та в.о. сільського голови Віктор Бальшанек.

Життєвий шлях ветерана праці, учасниці війни, мати-героїні Ганни Федорівни довжиною у дев’ять з половиною десятків років був не з легких. В очах жінки жевріє невичерпна життєва мудрість, струджені руки – немов літописи трудової буденщини на селі, а в кожній зморшці – немов викарбовано історію радощів та печалей роду. Не зважаючи на поважний вік, вона залишається активною, цікавиться життям своїх рідних, односельчан,  країни, нікому не відмовляє у мудрій пораді.

За багаторічну сумлінну працю, незламність духу, вагомий внесок у патріотичне виховання молодого покоління представники влади вручили ювілярці подяку, подарунок, грошову винагороду та квіти, висловивши вітальні слова від керівництва району, побажали міцного здоров’я, благополуччя, довгих років життя, тепла і затишку в  родинному колі, злагоди та мирного неба.

                          

                          

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація