ПРИВІТАЛИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ ПРАЦІВНИКІВ ПРОКУРАТУРИ

Сьогодні районна рада та районна державна адміністрація привітали працівників Козятинського відділу Калинівської місцевої прокуратури із професійним святом.

Згідно з Указом Президента України «Про День працівників прокуратури» від 2 листопада 2000 року №1190/2000, враховуючи визначну роль органів прокуратури України у зміцненні законності, захисті прав людини і громадянина, а також внесок працівників прокуратури у справу розбудови України як правової держави – 1 грудня встановлено Днем працівників прокуратури України.
Не випадково датою свята стало перше грудня. Саме в цей день в 1991 році Верховною Радою був прийнятий закон "Про прокуратуру", а також нормативні акти, що регламентують функції органів прокуратури в нашій країні.

Кращих працівників нагороджено спільними почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації.

За професіоналізм, сумлінне виконання обов’язків, вагомий особистий внесок у справу зміцнення законності, правопорядку, захисту інтересів Української держави, конституційних прав та свобод громадян та з нагоди Дня працівників прокуратури України грамотами Козятинської районної ради та райдержадміністрації нагороджено начальника Козятинського відділу Калинівської місцевої прокуратури Козуба  Анатолія Васильовича  та прокурора Козятинського відділу Калинівської місцевої прокуратури Сауляк Аллу Валентинівну.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація