Призовників Козятинського району урочисто проводжали на строкову службу

Традицією у нашому районі стало урочисто проводжати юнаків до лав Української армії. Ось і сьогодні в актовому залі районної державної адміністрації відбулась така подія.

На строкову службу ідуть 39 юнаків з району та міста, яким прийшов час розпрощатися з домашніми звичками та присвятити себе служінню Батьківщині, поповнивши лави її захисників.

Цього теплого весняного дня щоб провести хлопців, в залі зібралися батьки, родичі, друзі, представники районної та міської влади.

Відкриваючи захід районний військовий комісар, підполковник Микола Янчук зазначив, що добіг завершення другий етап підготовки до строково-військової служби і вже невдовзі призовники проходитимуть службу в навчальних центрах ЗСУ, здобуваючи військово-облікові спеціальності, а також - у військових частинах забезпечення Збройних Сил. Він також наголосив, що строковики не служитимуть у військових підрозділах, які залучені до проведення антитерористичної операції на сході України, а перебуватимуть виключно в пунктах постійної дислокації своїх військових частин.

До новобранців звернувся помічник голови районної ради Ігор Джус, побажавши юнакам міцного здоров’я, успіхів, з честю виконати почесний обов’язок громадянина України: «Служба у Збройних Силах нашої держави є відповідальною і почесною місією. Це випробування на зрілість, мужність, твердість характеру. Від імені голови районної ради, за дорученням депутатського корпусу щиро зичу вам витримки, успіхів у майбутній службі та справжньої армійської дружби».

Хвилиною мовчання згадали полеглих українців під час Революції Гідності та на Сході України, які поклали свої життя за свободу і незалежність нашої держави.

Настоятель Храму Святого Пророка Іллі УПЦ КП, Благочинний Козятинського району, протоієрей Роман Масира прочитав молитву, благословив та окропив Святою водою майбутніх військовослужбовців на проходження мирної строкової служби, а також кожному подарував іконки-обереги. 

Мати призовника за давнім українським звичаєм пригостила юнаків запашним короваєм. 

Музичним дарунком для усіх присутніх стали виступи учасників художньої самодіяльності районного Будинку культури і талановитих аматорів краю. 

Проводи юнаків в армію – це завжди хвилююча і водночас урочиста подія для батьків, яка викликає почуття гордості і радості за своїх синів, за те, що виростили їх, і сьогодні Батьківщина довіряє їм найдорожче – берегти мир і спокій рідної землі.

                                                    

                                                         

                                                    

                                                   

                                                    

                                                    

                                                       

                                                    

 

 

 

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація