Призовників з Козятинщини урочисто проводжали на військову службу

3 жовтня відбулись урочисті проводи юнаків міста та району на строкову службу до лав Збройних сил України. В таку відповідальну мить провести призовників прийшли батьки, рідні, близькі, майбутні наставники, представники влади.

 «На службу до лав Збройних сил України відправляться 62 молодих, гарних, гідних юнаків нашого краю» - зауважив районний військовий комісар, підполковник Микола Янчук.

Вшанували хвилиною мовчання, кращих з кращих синів та дочок, серед яких 15 наших земляків – героїв, що полягли у боротьбі, захищаючи суверенітет, незалежність та територіальну цілісність нашої Держави на Сході України.

Також хлопців привітав і благословив на легку службу настоятель української православної церкви Святого пророка Іллі, протоієрей Роман Масира, який вручив кожному хрестик та ікону Пресвятої Богородиці.
Із теплими, напутніми словами до юнаків звернулась мама призовника 2018 року Демчик Лариса Михайлівна і пригостила юнаків та присутніх гостей запашним українським короваєм.

Зі словами вдячності від усіх призовників виступив Владислав Баглай, пообіцявши вірно служити на благо українському народу.

До всіх побажань, що в цей урочистий день лунали на адресу призовників, приєднались аматори Козятинщини, та підняли настрій своїми піснями: Марія Кулеша, Діана Бондарець, жіноче вокальне тріо Козятинської ДМШ, Аліна Рудик та Тетяна Фабіцька.

                      

                      

                      

                      

                          

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація