Про діяльність постійної комісії з питань бюджету, фінансів, комунального майна, економічного і соціального розвитку

10 квітня відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, комунального майна, економічного і соціального розвитку, яку провела голова комісії Аліна Діденко.

В роботі комісії взяли участь голова районної ради Віктор Слободянюк, заступник голови Анатолій Задорожнюк, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Прохоров, начальник фінансового управління РДА Світлана Вельгус, доповідачі по питаннях порядку денного.

Членами бюджетної комісії погоджено  розпорядження голови райдержадміністрації № 95 від 23.03.2017 р. «Про внесення змін до районного бюджету». Світлана Вельгус поінформувала, що даним розпорядженням на загальну суму 986 841 грн враховано 39 договорів на передачу субвенцій від сільських та селищних рад на програму розвитку архівної справи,  фінансування потреб освітньої галузі та закладів культури.

По питанню передачі сільськими, селищними радами субвенцій на утримання Трудового архіву інформувала начальник КУ «Трудовий архів» Тетяна Іщук, яка повідомила, що на сьогодні 29 з 34 сільських та селищних рад уклали  угоди про передачу субвенцій на утримання Трудового архіву. Найпроблематичнішою Тетяна Вікторівна назвала Козятинську сільську раду, яка вже не перший рік ігнорує фінансування комунальної установи у повному обсязі. Тож і цьогоріч дана сільська рада з необхідних 15 000 грн у своєму бюджеті передбачила лише 2000 грн. Покриває архів дану різницю за рахунок надходжень від інших сільських рад, хоча ці кошти можна було б витратити на покращення матеріально-технічної бази. Членами бюджетної комісії інформацію, озвучену начальником КУ «Трудовий архів» Тетяною Іщук взято до відома та прийнято рішення рекомендувати КУ «Трудовому архіву» попередити Козятинську сільську раду про розірвання угоди через відмову у передачі субвенції у повному обсязі.

Членами бюджетної комісії розглянуто звернення, які надійшли від комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Вінницької обласної Ради, Козятинської ЦРЛ та Сокілецької сільської ради. За результатами розгляду прийнято відповідні рішення.

                                                              

                                                              

                                                              

                                                              

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація