Про діяльність районної комісії з вивчення технічного стану об’єктів спільної комунальної власності та ефективності використання майна

26 січня під керівництвом заступника голови районної ради Анатолія Задорожнюка та першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Прохорова відбулось перше засідання районної комісії з вивчення технічного стану об’єктів спільної комунальної власності та ефективності використання майна. Комісію створено відповідно до розпорядження голови районної ради від 4 січня 2016 року № 2.

Проаналізовано стан  збереження та використання комунального майна територіальних громад Козятинського району, а саме: районного будинку культури (м. Козятин, вул. Героїв Майдану, 25), Козятинської районної центральної бібліотеки та позашкільного навчально-виховного центру (м. Козятин, вул. Грушевського, 28), а також районного територіального центру соціального обслуговування Козятинського району (м. Козятин, вул. Грушевського, 36). Обговорено подальші шляхи вирішення питання щодо оформлення права власності на об’єкти спільної комунальної власності територіальних громад, сіл, селищ Козятинського району та об’єктів спільної часткової власності району та міста Козятина – адмінбудівлі районної та міської ради, районної центральної бібліотеки та позашкільного навчально-виховного центру, а також щодо вжиття заходів по збереженню та ефективному використанню комунального майна.

Важливою метою діяльності комісії є обстеження технічного стану об’єктів спільної комунальної власності. Тож при безпосередньому огляді члени комісії дійшли висновку, що будівля, в якій знаходиться районний та міський позашкільні навчально-виховні центри, районна бібліотека, міський та районний відділи освіти потребує ремонту даху, заміни вікон на першому поверсі, а також приведення у належний стан фасаду цокольного приміщення. Також піднімалось питання співфінансування центральної районної бібліотеки, переважна більшість відвідувачів якої – міські жителі. Однак за останні 3 роки міська влада не приймала ніякої участі в її фінансуванні. За підсумками обстеження комісією рекомендовано районній та міській раді по даному приміщенню виготовити свідоцтво на спільну часткову власність.

Також було оглянуто приміщення районного територіального центру соціального обслуговування Козятинського району, яке також потребує ремонту покрівлі, заміни вікон та утеплення фасаду.

Членами комісії було прийнято рішення продовжити об’їзд об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад, сіл, селищ Козятинського району, а саме: амбулаторій та відділень територіального центру у Самгородку та Махнівці.

                                                                                  

                                                           

                                                           

                                                           

                                                           

                                                           

                                                           

                                                           

                                                         

                                                         

                                                          

                                                          

                                                          

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація