Про гарантії реалізації та захисту конституційних прав та свобод говорили на засіданні груглого столу

11 грудня в рамках Всеукраїнського тижня права відбувся круглий стіл на тему: «Гарантії реалізації та захисту конституційних прав та свобод людини і громадянина». 
Зі вступним словом виступив директор центру Олександр Комар. Він зазначив: «Права людини, гарантовані Конституцією та міжнародними угодами нашої країни, мають бути реалізовані. Один із засобів реалізації прав людини полягає у тому, що їх можна захистити у випадку порушення » та проінформував про механізми організаційно-правових гарантій, а саме судовий та позасудовий захист.
Круглий стіл відбувся у вигляді дискусії, зокрема мова йшла про інноваційні підходи центру до надання безоплатної правової допомоги, також висвітлювалася роль адвоката у процесі надання безоплатної вторинної правової допомоги та працівників відділу представництва.
Ще одним обговоренням стало складення спільного плану заходів з метою підвищення рівня обізнаності громадян у своїх правах.
Участь у круглому столі взяли: директор Козятинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олександр Комар, заступник директора Наталія Драмарецька, начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання БППД Марина Кобернюк, провідний спеціаліст командування Козятинського районного військового комісаріату Олена Нікітенко, начальник Козятинського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Ігор Гасюк, провідний фахівець з питань зайнятості населення Наталія Машталер, начальник відділу у справах сім’ї та молоді Людмила Кудимець, працівники Козятинського міськрайонного відділу з питань пробації Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України Сергій Фют та Ганна Донченко, старший інспектор сектору превенції Козятинського відділення поліції Людмила Гайдучок та представники ГО «Територія добра».

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація