Про підготовку до святкування 150-річчя від Дня народження М. Грушевського та 10-річчя заснування музею

8 вересня 2016 року в с. Сестринівка відбулось виїзне засідання організаційного комітету з питань  відзначення в районі заходів з нагоди 150-ї річниці від дня народження М.Грушевського та 10-ї річниці з дня заснування музею М.Грушевського  в с. Сестринівка.

Урочисті заходи відбудуться 29 вересня 2016 року на території музею.

В організаційному комітеті взяли участьголови районної ради Джус І.В.,  заступник голови райдержадміністрації - Булавський І.О., керівник апарату райдержадміністрації  -    Студоляк Ю.Д., Сестринівський сільський голова – Левчук А.І. начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації - Воронов В.В.,  начальник відділу освіти Діденко А.А.,  директор музею М.Грушевського с. Сестринівка  - Левчук Л.Г., директор Сестринівського ЗНВК – Денисюк Н.С., священнослужитель с. Сестринівка Дуник І.В., директор ТОВ «Сігнет-центр» Богатирчук І.І., начальник філії «Козятинський райавтодор» Степанишин Д.В.

                                                               

Начальник філії «Козятинський райавтодор» Степанишин Д.В.  доповів  про хід ремонтних робіт  дороги до с. Сестринівка, про  виготовлення дорожніх знаків з вказівниками до музею М.Грушевського.

Начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Воронов В.В. озвучив програму святкування,  було затверджено список запрошених, список осіб, які будуть відзначені на обласному та районному рівні, які брали  безпосередньо участь у створенні, будівництві музею  та  людей,  які займалися пошуком історичних документів, фотографій, архівних відомостей, спогадів для  музею.  

                                                               

Також в програмі  свята буде проведена виставка музейних міні-експозицій,  виставка дитячих робіт на державну тематику,святковий концерт за участю  музичних колективів району.

 

За інформацією прес-центру РДА

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація