Про підвіз та харчування учнів, територію обслуговування навчальних закладів говорили на засіданні постійної комісії районної ради

Сьогодні, 30 січня, відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, спорту та молодіжної політики, яке провів голова комісії Сергій Стецюк. Окрім членів комісії, у засіданні взяли участь взяли голова районної ради Віктор Слободянюк, заступник голови Анатолій Задорожнюк, начальник відділу освіти Аліни Діденко.

Першочергово комісія розглянула звернення  батьків учнів Козятинського загальноосвітнього навчально-виховного комплексу І-ІІІ ст. «Школа-інтернат-гімназія» ім. В.М.Підгорбунського, що проживають в с. Садове, про забезпечення підвозу 24 дітей до навчального закладу.

Згідно рішення районної ради «Про закріплення за загальноосвітніми навчальними закладами території обслуговування» с. Садове закріплене за Махнівською школою, до якої і може здійснюватись підвіз за районний кошт. Голова районної ради Віктор Слободянюк наголосив, що в даній ситуацій в першу чергу потрібно відстоювати інтереси дітей та забезпечити їм можливість отримувати знання в тому закладі, в якому вони навчаються вже не один рік.

Тож за підсумками обговорення членами комісії було прийнято рішення рекомендувати керівництву «школи-інтернат-гімназії» здійснювати підвезення учнів до завершення навчального року коштами зі спецрахунку закладу.

 Члени комісії дійшли згоди щодо необхідності впорядкування закріплених за загальноосвітніми навчальними закладами територій обслуговування. Начальнику відділу освіти дано доручення обговорити дане питання з директорами навчальних закладів, визначити межі шкільних округів та узгодити, які населені пункти обслуговуватиме кожна опорна школа району, а також привести у відповідність статут «школи-інтернат-гімназії».

На засіданні обговорювалась можливість постачання м’ясної продукції з ПрАТ «Козятинський м’ясокомбінат» для харчування учнів навчальних закладів району. Аліна Діденко поінформувала присутніх, що наразі оголошено тендер на закупку масла, риби, м’яса та ковбасних виробів. Відповідне оголошення вже розміщено на сайті Тендерної палати. Тож договір на постачання буде заключено з переможцем торгів, який запропонує найвигіднішу ціну на продукцію.

Комісією було взято до уваги інформацію начальника відділу освіти про дотримання температурного режиму у школах та дитячих садочках району.

Голова районної ради Віктор Слободянюк повідомив присутніх про звернення Глуховецької ОТГ щодо виділення їй частки майна, що зараз перебуває у спільній комунальній власності громад сіл, селищ району. Відділ культури та туризму вже готує на чергову сесію районної ради перелік майна, яке буде передано до комунальної власності ОТГ. Комісія рекомендувала відділу освіти теж підготувати матеріали для рішення чергової сесії для передачі майна.

                                              

                                              

                                              

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація