Про практичну співпрацю адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу, та Козятинського місцевого центру говорили під час засідання круглого столу

28 березня в приміщенні Козятинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги пройшов круглий стіл на тему: «Практична співпраця адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу, та Козятинського місцевого центру».

Під час круглого столу відбулись жваві обговорення питань співпраці; дотримання адвокатами, затверджених стандартів якості, удосконалення таких стандартів; підвищення професійного рівня адвокатів, регулярний обмін досвідом між ними, формування спільних стратегій і тактик захисту; формування та поширення культури дотримання спільних цінностей, найвищих стандартів професійної етики та якості надання правової допомоги.

Також обговорено питання оплати послуг та відшкодування витрат адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу, а також порядок обчислення розміру винагороди адвокатів.

Важливо, що не зважаючи на наявність різноманітних складнощів, які виникають під час супроводу клієнта адвокатом, недоліки системи судочинства та недосконалість відшкодування витрат, ентузіазм та активність адвокатів системи БВПД  не спадає. І протягом всього періоду співпраці з центром вони демонструють кращі приклади супроводу клієнтів у цивільних та адміністративних справах, налагодження контактів з ними, представництва інтересів перед державними органами.

Участь у круглому столі взяти: директор Козятинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олександр Комар, працівники Козятинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та адвокатами системи БВПД.

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація