Про роботу комісії щодо клубу в с. Іванківці

Сьогодні заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк та перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Прохоров провели засідання комісії по роботі клубу в с. Іванківці, за участі начальника відділу культури Володимира Воронова та Козятинського сільського голови Тетяни Катерезюк.

До районної та райдержадміністрації надійшло звернення депутата районної ради Береговенка І. В. та жителів с. Іванківці щодо організації дозвілля в місцевому клубі.

 На даний час приміщення  не знаходиться на балансі відділу культури, в результаті чого ремонтні роботи не проводяться. За словами Тетяни Катерезюк, готуються матеріали для винесення даного питання на сесію сільської ради, однак коштів для відновлення клубу немає, оскільки пріоритетним наразі є будівництво дитячого садочку. Також сільська рада брала участь у співфінансуванні доріг та вирішенні проблеми освітлення вулиць. А щодо дозвілля, то усі бажаючі можуть навчатись художній самодіяльності у с. Козятин (у В.Котовського) або в місті.

За результатами засідання було вирішено, що члени комісії завітають на сесію сільської ради для обговорення даного питання з депутатами.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація