Про роботу постійних комісій районної ради

11 жовтня у ході підготовки до 8 сесії районної ради 7 скликання відбулись засідання постійних комісій районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, промисловості, торгівлі, транспорту, енергозабезпечення, екології та природокористування(голова комісії Шевчук В. А.), з питань освіти, культури, спорту та молодіжної політики(голова комісії Стецюк С. Г.)  та з питань депутатської діяльності, регламенту, етики, законності та правопорядку, захисту прав людини, взаємодії з органами місцевого самоврядування, адміністративно-територіального устрою(голова комісії Барчук В. М.).

У роботі комісій взяв участь голова районної ради Віктор, який проінформував присутніх щодо питань порядку денного та проектів рішень. Порядок денний доповнено наступними питаннями: про затвердження Статуту Козятинськоїрайонної дитячо-юнацької спортивної школи «Колос» (нова редакція), про передачу у спільну комунальну власність територіальних громад, сіл, селищ, міст Вінницької області музею М.С. Грушевського с.Сестринівка Козятинського району, про створення комунального закладу музею Хліба с.Білопілля, про внесення змін до штатного розпису Козятинського РМЦ ПМСД.

Також Віктор Миколайович проінформував про внесення змін до районної Комплексної програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей – мешканців Козятинського району, що дозволить виділяти кошти учасникам АТО та членам їх родин повторно у разі необхідності.

                                                                       

 

На засіданні постійної комісії районної ради зпитань агропромислового комплексу, земельних відносин, промисловості, торгівлі, транспорту, енергозабезпечення, екології та природокористування було розглянуто та обговорено 13 земельних питань, з них погоджено 12.

Щодо питання про затвердження  технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок для ведення фермерського господарства, що розташовані  на  території Кордишівської сільської ради членами комісії було вирішено заслухати сільського голову на засіданні сесії.

Завідувач сектору з питань ЦЗ райдержадміністрації Володимир Гибало інформував про стан ліквідації безхазяйних відходів та отрутохімікатів на території Козятинського району. За його словами, згідно інвентаризації, яка проводилась паралельно з перезатаренням у 2014-2015 в районі є 80 т перезатарених отрутохімікатів. На їх утилізацію потрібно близько 4 млн  грн. Листи, які неодноразово надсилались губернатору та обласним екологам, залишились без відповіді. Голова ради зазначив, що необхідно підготувати звернення до Кабінету Міністрів та Міністерства екології.

                                                                     

На засіданні комісії з питань освіти, культури, спорту та молодіжної політики було прийнято рішення про призначення стипендії обдарованим дітям на підставі рішення районної ради від 09.10.2009 р. «Про положення про стипендії районної ради обдарованим дітям району  та творчим колективам». Стипендію за високі досягнення у навчанні, творчій майстерності, спорті у розмірі 300 грн отримуватимуть 20 учнів та 500 грн – 3 колективи.       

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація