Про скликання 6 сесії районної ради 7 скликання

Районна рада доводить до відома депутатів районної ради і населення, що відповідно до частини 4 статті 46, частин 6, 7 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розпорядження голови районної ради №56 від 30.05.2016 року «Про 6 сесію  районної ради 7 скликання»

24 червня 2016 року о 10 годині  в  сесійній  залі  районної  ради відбудеться 6 сесія районної ради.

  На розгляд  пленарного засідання сесії виносяться наступні питання:

1. Про внесення змін до Регламенту роботи районної ради 7 скликання.

2. Звіт голови районної державної адміністрації про виконання пунктів 1.5, 1.6, 1.7, 1.8  рішення  4 сесії районної ради 7 скликання від 25 березня 2016р. № 09-04-07 «Про делегування повноважень Козятинської районної ради Козятинській районній державній адміністрації».

3. Про хід виконання районної програми «Питна вода» на 2008-2020 роки.

4. Про хід виконання соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту в Козятинському районі на 2013-2018 роки.

5. Про хід виконання районної програми оздоровлення та відпочинку дітей і молоді на 2014-2017 роки.

6. Про хід виконання районної програми розвитку Позашкільного навчально-виховного центру Козятинського району на 2013-2017 роки.

7. Про розвиток мережі закладів культури, мистецької освіти та зміцнення їх матеріально-технічної бази. 

8. Звіти керівників комунальних установ щодо фінансово-господарської діяльності (КП «Козятинська ЦРЛ», КУ «Козятинський РМЦ ПМСД», КП «Козятинська районна стоматологічна поліклініка»).

9. Про надання громадянам району адміністративних послуг.

10.  Про Районну програму розвитку інформаційних, телекомунікаційних та інноваційних технологій  в закладах освіти Козятинського району на 2016-2020 рр.

11. Про програму  «Зміцнення обороноздатності та вдосконалення територіальної оборони Козятинського району» на 2016-2020 роки.

12.  Про Програму підтримки хворих з хронічною нирковою недостатністю потребуючих гемодіалізу на 2016-2018 роки.

13.  Про Положення про проведення у Козятинському районі щорічного конкурсу «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку».

14.  Про  Положення  про  нагрудний  знак  «За заслуги  перед Козятинщиною».

15.  Про внесення змін до програми ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення Козятинського району на 2016-2020 роки.

16.  Про внесення змін до районної програми місцевих стимулів для медичних працівників Козятинського району на 2015-2017 роки.

17.  Про прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад Козятинського району автомобільної дороги - під’їзд до м.Козятин від автомобільної дороги Кременець-Б.Церква».

18.  Про звернення до Президента, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо пільгового перевезення громадян.

19.  Про внесення змін до штатного розпису КП  "Козятинська ЦРЛ".

20.  Про затвердження розпоряджень голови районної державної адміністрації та голови районної ради.

21.  Про затвердження списку присяжних.

22.  Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок для ведення індивідуального садівництва, що розташовані  на  території Переможнянської сільської ради.

23. Про затвердження  технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок для ведення фермерського господарства, що розташовані на території Бродецької селищної ради.

24.  Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що надається для ведення товарного сільськогосподарського виробництва шляхом продажу права оренди через аукціон із земель запасу  на  території Сокілецької сільської ради

25.  Про затвердження  технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок для ведення фермерського господарства, що розташовані  на  території Комсомольської сільської ради.

26.  Про затвердження  технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки для ведення фермерського господарства, що розташована  на  території Сестринівської сільської ради.

27.  Про затвердження  технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства на території Йосипівської сільської ради.

28. Про затвердження  технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок для ведення фермерського господарства, що розташовані  на  території Кордишівської сільської ради.


   На сесію запрошено: голову районної державної адміністрації та його заступників, начальників управлінь і відділів районної державної адміністрації, сільських та селищних голів, депутатів обласної ради, першого заступника керівника Калинівської місцевої прокуратури Вінницької області, керівників правоохоронних органів, керівників підприємств, установ та організацій району, начальника відокремленого підрозділу Козятинська дирекція залізничних перевезень, представників засобів масової інформації, громадських організацій.


 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація