Про сучасні тенденції вирішення сімейних спорів говорили на засіданні круглого столу в Козятинському місцевому центрі з надання БВПД

12 лютого в приміщенні Козятинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги відбувся круглий стіл на тему: «Сучасні тенденції вирішення сімейних спорів».

Розпочався захід із вступного слова Олександра Комара, директора Козятинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Він наголосив, що сімейні спори – це одна з найпоширеніших категорій справ. Адже скільки людей, стільки й може бути заяв про визнання фактичних шлюбних відносин, спорів про розірвання шлюбу, розподіл подружнього майна, визначення місце проживання дітей, стягнення аліментів, визнання батьківства, позбавлення батьківських прав, встановлення опіки (піклування), усиновлення тощо.

Круглий стіл відбувся у вигляді дискусії, зокрема було обговорено, про особливості сімейних спорів в Україні, медіацію в сімейному праві та законодавче забезпечення цієї сфери, про дотримання прав та інтересів дітей, коли між сторонами конфлікт.

Також учасники заходу ділилися досвідом у вирішенні справ про стягнення аліментів, обговорено зміни в законодавстві.

Обговорені проблемні питання, пов’язані з отриманням свідоцтв про народження, документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство осіб ромської меншини.

По закінченню круглого столу домовлено про проведення спільних правопросвітницьких заходів.

Участь у круглому столі взяли: директор Козятинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олександр Комар, заступник директора Наталія Драмарецька, начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання БППД Марина Кобернюк, начальник відділу правової інформації та консультацій Вікторія Погорелюк, начальник відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області Інна Крейдіна, Старший державний виконавець Ірина Мишолов та старший інспектор сектору превенції Козятинського відділення поліції Людмила Гайдучок.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація