Про засідання бюджетної комісії районної ради

12 грудня в рамках підготовки до 9 чергової сесії районної  відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, комунального майна, економічного і соціального розвитку, яку провела голова комісії Аліна Діденко.

В роботі комісії взяли участь голова районної ради Віктор Слободянюк, заступник голови Анатолій Задорожнюк, голова райдержадміністрації Олег Оркуша, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Прохоров, начальник фінансового управління РДА Світлана Вельгус.

Відповідно до порядку денного голова районної ради Віктор Слободянюк проінформував членів бюджетної комісії щодо порядку денного 9 сесії, до якого включено 27 питань.

Також члени бюджетної комісії розглянули та погодили розпорядження голови райдержадміністрації № 419 від 02 грудня 2016 року та № 429 від 08 грудня 2016 року «Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік». Розпорядженням № 419 на загальну суму 180 тис. 33 грн. враховано зміни у обсяги субвенції з обласного бюджету та бюджетів сільських, селищних рад щодо фінансування закладів соціально-культурної сфери району (на оплату енергоносіїв, на харчування дітей, на придбання матеріалів для ремонту навчальних закладів, придбання пального для підвозу учнів, придбання підручників, на пільгове перевезення громадян), фінансування районних програм. До розпорядження № 429 включено перерозподіл субвенцій з державного бюджету на виплату допомоги сім’ям з дітьми, а також перерозподілено внутрішні кошти по бюджетних установах.

Заслухавши інформацію начальника фінансового управління РДА Світлани Вельгус, члени бюджетної комісії одноголосно підтримали погодження даних розпорядження.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація