Про засідання бюджетної комісії

28 лютого відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, комунального майна, економічного і соціального розвитку, яку провела голова комісії Аліна Діденко.

В роботі комісії взяли участь голова районної ради Віктор Слободянюк, заступник голови Анатолій Задорожнюк, голова райдержадміністрації Олег Оркуша, начальник фінансового управління РДА Світлана Вельгус.

Членами бюджетної комісії погоджено  розпорядження голови райдержадміністрації № 54 від 22.02.2017 р. «Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік». За словами Світлани Вельгус, даним розпорядження на загальну суму 2 041 822 грн враховано 42 договори на передачу субвенцій від сільських та селищних рад на фінансуваннязакладів соціо-культурної сфери,охорони здоров’я районних програм.

Також враховано кошти з обласного бюджету, які виділялись в минулому році для Білопільської сільської ради в сумі 16 тис 100 грн для перезатарення пестицидів.

Розпорядженням передбачено фінансування двох програм – розвитку архівної справи та програми підтримки сім’ї, дітей, молоді та демографічного розвитку, протидії людьми.

Заслухавши інформацію начальника фінансового управління, члени бюджетної комісії одноголосно підтримали погодження даного розпорядження.

          

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація