Про засідання президії районної ради

15 грудня під керівництвом голови районної ради Віктора Слободянюка відбулось засідання президії.

Під час роботи президії було обговорено порядок денний чергової 9сесії районної ради, яка відбудеться 16 грудня 2016 року. Віктор Миколайович поінформував присутніх про зміни, які були внесені до порядку денного під час засідання профільних комісій. Додатковим питанням до запропонованого переліку включено затвердження районної Програми розвитку міжнародного співробітництва та міжрегіональної співпраці Козятинського району на 2017-2020 роки.

Було детально обговорено питання створення медико–соціальнихвідділень для постійного або тимчасового проживання та медичного обслуговування територіального центру соціального обслуговування с. Махнівка та с. Самгородок. Членами президії було рекомендовано внести зміни до положення та проекту рішення.

В цілому президія затвердила запропонований порядок денний із змінами, доповненнями і зауваженнями. На розгляд сесії президією районної ради було рекомендовано винести 25 питань.

Також члени Президії розглянули заяви учасників АТО та членів їх сімей членів родин загиблих учасників АТО  про виділення одноразової матеріальної допомоги, матеріальної допомоги на лікування та вирішення соціально-побутових питань, згідно затвердженої Комплексної  програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей – жителів Козятинського району. За результатами розгляду 41 заяви виділено матеріальну допомогу на загальну суму 63 000 грн.

                                                  

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація