Продовжуються виїзні прийоми громадян головою районної ради

29 березня голова районної ради Віктор Слободянюк провів виїзний прийом громадян у с. Сокілець.

Для вирішення питань на місцях разом з Віктором Миколайовичем прибули начальник управління Держгеокадастру у Козятинському районі Ірина Репало, головний лікар Козятинського районного центру первинної медико-санітарної допомоги Олександр Дзема, начальник Козятинського райавтодору Дмитро Степанишин, начальники відділів райдержадміністрації.

Здивувало усіх те, що жителі Сокілецької територіальної громади проігнорували даний захід чи то через повну відсутність проблем, чи то через байдужість до них. Тож поспілкуватись вдалось безпосередньо з сільським головою В. Мосійчуком та керівниками фермерських господарств.

Одразу ж підняла питання наболілих проблем А. Діденко – начальник відділу освіти райдержадміністрації, малою Батьківщиною якою є с. Титусівка. Аліна Анатоліївна наголосила на проблемі сміття, яке абсолютно не вивозиться  та, в результаті, скидається жителями в посадки. На що сільський голова визнав, що дане питання необхідно вирішувати, але є проблема, бо не зможе змусити людей здавати кошти на вивіз сміття.

Обговюрювалась також проблема жахливого стану доріг, благоустрою центрів сіл, сміття після чистки електроопор, яке не прибирається.

Довгий час невирішеним залишається питання ремонту даху будинку культури у с. Сигнал. Сільською радою акумулюються кошти для ремонту, але через нюанси із проектною документацією роботи не проводяться, а матеріали не закуповуються. Тим часом стан будівлі значно погіршився. Як зазначив В. Воронов – начальник відділу культури, приміщення стає небезпечним для перебування дітей. Голова районної ради В. Слободянюк наголосив, що необхідно створити комісію, яка має вивчити стан будинку культури, доцільність проведення ремонту та його приблизну вартість на сьогоднішній день.

І. Репало підняла питання резервування землі для учасників АТО повідомивши, що для цієї потреби можна використовувати 24 га, які знаходяться за межами села і по праву постійного користування належить вагонному депо, але останніх декілька років не використовуються. Тож з ними потрібно домовитися, щодо відмови від права власності на користь учасників АТО, що до цього часу не зроблено. Віктор Миколайович зазначив, що дане питання буде взято під контроль та доручив Ірині Миколаївні надіслати відповідний лист підприємству.

Голова ради порадив В. Мосійчуку співпрацювати з агроформуваннями та підприємствами, які знаходяться на території сільської ради, особливо щодо допомоги у питанні ремонту доріг. Адже співфінансування районного бюджету буде проводитись в тих громадах, де у першу чергу в цьому зацікавлена сама ж громада.

Після усіх дискусій голова районної ради наголосив, що будь-які проблеми при бажанні, небайдужості та активній позиції можна вирішити.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація