Продуктивна робота депутатського корпусу - відбулись 22 чергова та 23 позачергова сесії районної ради

4 жовтня під керівництвом голови районної ради Віктора Слободянюка відбулись 22 чергова та 23 позачергова сесії районної ради. Роботу районних обранців цього дня по праву можна назвати результативною, адже було підтримано проекти рішень з усіх питань порядку денного. Досить високою була і явка, із 33 депутатів в сесійній залі зареєструвались 28.

В роботі пленарного засідання взяли участь голова районної державної адміністрації Юрій Слабчук, сільські, селищні голови, начальники управлінь, відділів районної державної адміністрації, керівники підприємств, організацій, установ району, представники засобів масової інформації.         

Перед початком пленарного засідання присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять депутата районної ради Демчука Анатолія Яковича.

Голова ради Віктор Слободянюк повідомив про зміни у складі депутатської фракції Аграрної партії України, до якої було включено депутата районної ради Михайла Харенка відповідно до його заяви.

Віктор Миколайович виконав приємну місію і привітав Білопільського сільського голову Віктора Якимчука, який напередодні відзначив своє 50-річчя, вручивши ювіляру Грамоту районної ради та грошову винагороду.

Приступивши до роботи, депутати заслухали інформацію начальника Козятинського відділення поліції Калинівського відділу поліції ГУНП у Вінницькій області Олега Швеця про стан законності, боротьби із злочинністю та результати діяльності з протидії рейдерським захопленням підприємств і установ на території Козятинського району. Олег Петрович зауважив, що Козятинським відділенням поліції здійснюється постійна робота з попередження та розкриття злочинів на території району, провів порівняльний аналіз рівня злочинності у минулому та поточному роках. До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено інформацію про вчинення 451 кримінального правопорушення, до відповідальності притягнуто понад 131 особу, причетних до вчинення протиправних діянь. До відома присутніх була доведена інформація по справі рейдерського захоплення СВК «Дружба». Слідством визнано факт неодноразових незаконних дій по зміні керівника підприємства в базі даних Державного реєстру. Наприкінці вересня Калинівською місцевою прокуратурою усі провадження по даній справі об’єднані в одне, розслідування триває.

Головний лікар Хмільницької станції екстреної медичної допомоги Інна Браславська розповіла про роботу Хмільницької станції швидкої медичної допомоги та звернула увагу, що з 1 жовтня усі переміщення машин швидкої медичної допомоги по Вінницькій області, а також усі розмови прослідковує МОЗ. Стосовно роботи Козятинського відділення, Інна Григорівна зазначила, що воно обслуговує 64 225 осіб, у відділенні працює 4 бригади - 47 осіб. З нового року в с.Самгородок планується створення постійного пункту базування замість тимчасового, але вирішення потребує кадрова проблема. Відповідно до статистики викликів на Козятинщині з-поміж інших районів найбільше випадків інфарктів та інсультів, майже вдвічі більше ніж в Хмільницькому районі. Дуже велика кількість виїздів до хронічних хворих, зокрема після роботи первинки, що вважається непрофільними викликами. Насамкінець головний лікар висловила вдячність голові районної ради Віктору Слободянюку, за ініціативи якого було вишукано і облаштовано нове приміщення для Махнівської бригади (приміщення Амбулаторії) та фермерам, які фінансово та матеріально допомогли провести ремонт.

В ході засідання взято до відома інформацію про хід виконання стратегії розвитку Козятинського району до 2020 року, програми «Питна вода» на 2008-2020 роки, програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги Козятинського району до 2020 року та ін.

Прийнято Комплексну програму забезпечення формування підрозділів територіальної оборони Козятинського району на 2018-2021 роки, програму забезпечення виконання Козятинською районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2018 рік, інформатизації «Електронна Козятинщина» на 2018 – 2020 роки.

Депутати підтримали проект рішення про створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Козятинської районної ради Вінницької області. За словами начальника відділу освіти Аліни Діденко, ініціатива щодо створення таких центрів належить дружині Президента. Фахівці центру працюватимуть з особливими дітьми,  у яких є труднощі з освоєнням звичайної шкільної програми. В такому закладі вони матимуть змогу бути разом зі своїми однолітками та адаптуватись до життя в суспільстві. На сьогоднішній день в районі є 17 таких діток.

Затверджено Положення про організацію роботи служби «Соціальне таксі», що призначене для перевезення людей з інвалідністю. Для цього держава має виділити спеціально обладнаний автомобіль.

Насамкінець депутати розглянули блок земельних питань.

В ході засідання 23 позачергової сесії внесено зміни до рішення 18 сесії районної ради 7 скликання від 22 грудня 2017 р. № 02-18-07 „Про районний бюджет на 2018 рік”.

Також депутати схвалили внесення змін до Статутів комунальних районних установ.

                               

                                                                  

                              

                              

                              

                                

                              

                              

                        

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація