Профільні комісії районної ради розглянули питання порядку денного четвертої сесії

22 березня під керівництвом голови районної ради Віктора Слободянюка відбулись спільні засідання комісій районної ради з питань АПК, депутатської етики, законності та правопорядку, а також з питань  освіти, культури і охорони здоров’я.

Було обговорено питання порядку денного чергової четвертої сесії районної ради, яка відбудеться 25 березня та проекти рішень.

Узгоджувались питання про внесення змін до Регламенту роботи районної ради та до Положення про лічильну комісію Козятинської районної ради, що стосуються поіменного голосування, виконання програми економічного і соціального розвитку району за 2015 рік, затвердження звіту райдержадміністрації про виконання районного бюджету за 2015 рік, про оптимізацію мережі закладів культури району, про закріплення депутатів районної ради 7 скликання за виборчими округами, про затвердження Програми ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення Козятинського району на 2016-2020 рокита інші питання порядку денного.

В. Слободянюк поінформував, що питання Про виконання програми «Забезпечення виконання Козятинською районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2015 рік» та затвердження програми на 2016 рік та про делегування повноважень Козятинської районної ради Козятинській районній державній адміністрації будуть доопрацюватися, а остаточне рішення по проектах буде прийнято на засіданні президії районної ради.

                                                      

Членами комісій активно обговорювалось питання участі сільських та селищних рад в районному та обласному конкурсах проектів розвитку територіальних громад та інших грантових програмах, адже це є чудовим варіантом залучення коштів в район для вирішення нагальних та масштабних проблем. Фінансуються подібні проекти з обласного, районного та сільського бюджетів. Важливою є співпраця з приватними підприємцями та агроформуваннями. Цьогоріч найбільшу активність у написанні проектів проявили Самгородоцька та Вернигородоцьке сільські ради.

Окрім того, були розглянуті проекти затвердження районних програм та внесення змін до них.

На засіданні комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, промисловості, торгівлі, транспорту, енергозабезпечення, екології та природокористування детально розглядались питання затвердження технічних документацій по визначенню нормативної грошової оцінки земельних ділянок для ведення індивідуального садівництва, фермерського та особистого селянського господарства.

Вирішено було знято з розгляду порядку денного питання про затвердження  технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що надається для ведення товарного сільськогосподарського виробництва шляхом продажу права оренди через аукціон із земель запасу  на  території Сокілецької сільської ради, оскільки сільська рада не надає свою згоду. Свою позицію  висловив присутній на засіданні сільський голова В. Мосійчук. Після обговорення членами комісії було прийнято рішення виїхати на місце та детально вивчити ситуацію. Тому розгляд даного питання відкладено до наступної сесії.

На комісії з питань освіти та охорони начальник відділу освіти А. Діденко поінформувала з питання встановлення плати  за харчування дітей в ДНЗ, яка становить 20 грн. в день. З них 50% вносять батьки та 50% місцеві бюджети. Пільгові умови оплати харчування (50%) надаються багатодітним, малозабезпеченим та функціонально-неспроможним сім’ям та в яких батьки – учасники АТО.

                                                     

Як голова комісії з вивчення стану фінансово-господарської діяльності комунального підприємства «Козятинська районна аптека Козятинської районної ради» А. Діденко проінформувала про результати засідання, яке відбулось 18 березня.

Депутатами запропоновано розглянуті питання винести на розгляд президії та сесії районної ради.

                                                     

                                                     

                                                     

                                                                       

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація