Пройшов обласний турнір з футзалу, участь в якому взяли команди з Козятинського району

   В Козятині на території училища відбувся обласний відкритий турнір з футзалу, приурочений до 73-ї річниці з дня визволення Козятинщини від фашистських загарбників.

   Змагалися між собою чотири команди, в склад яких ввійшли дівчата 2003 р. н.: Вінницька команда «Інтеграл», «Сугатинка» з м. Сугаки Могилів-Подільського району та 2 команди з Козятинського району, представлені вихованцями ДЮСШ Колос – «Колос-1» та «Колос-2».

   Організовувала турнір обласна федерація футболу за підтримки Козятинської районної державної адміністрації та районної ради.

   Перед початком спортивного змагання до юних спортсменок з вітальним словом звернувся заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк, побажавши міцного здоров’я, витримки та наполегливості, а також успіхів у досягненні нових спортивних висот.

                                                

Вітали учасниць турніру також заступник голови обласної федерації футболу Ігор Павленко, керуючий справами міської ради Сергій Заїчко, директор Козятинського училища Андрій Стецюк.

                                               

   За підсумками змагання перше місце посіла команда «Інтеграл», друге – Сугатинка, третє місце здобула команда «Колос-2».

                                             

   Нагородження проводили заступник голови обласної федерації футболу Ігор Павленко, старший тренер збірної Вінниччини з жіночого футболу Юрій Новицький та завідувач сектору молоді та спорту Валерій Швець, вручивши призерам кубки, грамоти медалі, футбольні м’ячі.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація