Пройшов районний конкурс читців «Без України не було б Тараса»

15 березня в центральній районній бібліотеці (юнацька зала) пройшов районний конкурс читців «Без України не було б Тараса», присвячений пам’яті Т.Г.Шевченка.
Вікова категорія учасників від 10до 14років від 14 до 18 років та від 18 до 35 років.
Конкурсну програму одного учасника складали два (різножанрові) твори:
1. Твір Т.Г.Шевченка (обов’язково);
2. Твір сучасного українського автора патріотичного спрямування.
Театральним колективам малих форм на конкурс можна було представити одну композицію за творами Шевченка, або ж за творами українських авторів присвячених Кобзарю.
В районному конкурсі читців прийняли участь 17 окремих виконавців та 1 літературно-мистецький колектив з літературно-музичною композицією.
За рівнем майстерності виконання та висновком компетентного журі, у віковій категорії від 10 до 14 роківбули нагородженні Дипломами: за зайняте І-місце – Рибак Крістіна с. Махнівка, ІІ-місце –Слободяник Дарина с.Сестринівка, ІІ – місце Хроменкова Тетяна с.Гурівці, ІІІ – місце Ткачук Ангеліна та ІІІ – місце Гороф'янюк Ірина с.Пузирки.
У віковій категорії від 14 до 18 років: за зайняте І – місце отримала Диплом - Ромашкан Тетяна с. Сестринівка та за ІІ – місце Шевчук Маріанна учасниця літературно-мистецького клубу «9 Муз» районної дитячої бібліотеки .
Глядачів заходу приємно здивувала своїм вражаючим виступом учасниця вікової категорії від 18 до 35 років із с. Білопілля, яка і виборола І – місце та була нагороджена Дипломом.
Літературна композиція Вернигородоцького СБК – «Спогади Шевченка» та всі учасники конкурсу були нагородженні Подяками за участь. 

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація