«Пролісок» розпочав оздоровчий сезон

Літо у дітвори асоціюється із канікулами, а вдалі канікули зі змістовним відпочинком. Школярам Козятинщини у цьому плані пощастило: за враженнями та гарними емоціями далеко їхати не потрібно, позаяк їх можна отримати удосталь в оздоровчому таборі «Пролісок», що у селі Йосипівка. 21 червня у дитячій країні пролісян стартувала І зміна, яка відбулася за участі районної влади.

Ошатні табірні будиночки, які затаїлися у мальовничій місцині, чисельні майданчики з гойдалками, лісове озерце, що хлюпоче поміж берегами. Усе навколо чимось нагадує казку, яка влітку оживає, сповнюючись веселим гамором хлопчиків та дівчаток.

- Наповненню цікавого дозвілля дітей і молоді у «Проліску» приділяється значна увага, - розповів директор табору Олександр Бортник. – Зрозуміло, що відпочинок діти мають провести у затишній та комфортній обстановці. Саме тому, на першому плані при підготовці табору до відкриття у нас стоїть матеріально-технічне забезпечення. Зокрема, цьогоріч закуплено нові ігровий та спортивний майданчики, встановлено нові альтанки, закуплено ігрові столи, орг- та музтехніку. Було продовжено оновлення меблів у будиночках, зроблено ремонт у душовій.

Користуючись нагодою, Олександр Анатолійович висловив вдячність генеральному директору ТОВ «Юзефо-Миколаївська АПК», депутату районної ради Олександру Коломійцю та начальнику Козятинського районного сектору ГУ ДСНС України у Вінницькій області Дмитру Світлишину за надану допомогу у забезпеченні належних умов початку І табірної зміни. Зокрема, внаслідок негоди 14 червня табір залишився без електропостачання. Відсутнім було світло і більшу частину дня 15 червня, на який саме припав заїзд дітей до «Проліску». Вийти із ситуації вдалось завдяки наданим табору у тимчасове користування потужним генераторам.

На сьогодні у «Проліску» відпочиває 112 дітей. Здебільшого, це дітлахи із Козятинського району, а 18 діток приїхали з Чернігівської області.

Вихователями у загонах традиційно є студенти Вінницького педуніверситету, педагогічного коледжу, а також працівники шкіл. Це енергійні, творчі юнаки та дівчата, завдяки яким життя у «Проліску» б’є ключем, що було помітно під час урочистої презентації загонів. На першій табірній зміні їх чотири – «Оба-на», «Торнадо», «Big Boss», «Топ (творче об’єднання «Пролісок»)». Розпочався захід перегукуванням загонів, потім, за традицією, було піднято Державний Прапор. А згодом кожен презентував свої таланти. Дітлахи декламували власні вірші, розігрували гумористичні сценки, співали, танцювали.

З побажаннями змістовно відпочити в перлині краю «Проліску» до дітей звернулися начальник організаційного відділу районної ради Ольга Гуменюк, директор КП Козятинський РМЦ ПМСД Валентина Лобченко, представники райдержадміністрації. Гості приїхали не з пустими руками – привезли діткам смаколики та іграшки.

Після урочистостей «пролісята» підкріпили свої сили смачною вечерею, а потім продовжили вечір дискотекою, веселими хороводами та піснями навколо яскравого святкового вогнища, яке стало завершальним акордом у захопливому святі відкриття першої табірної зміни.

                           

                         

                         

                                                        

                         

                         

                         

                         

                         

                         

                         

                         

                         

                         

                         

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація