«Пролісок» відсвяткував своє 30-річчя

Ось уже 30 років поспіль дитячий оздоровчий табір «Пролісок», що розташований у мальовничій місцині в с. Йосипівка, гостинно відчиняє свої двері для юних відпочивальників та наповнюється радісними дитячими посмішками. Швидко плине час – здається лише нещодавно заклад зустрічав свою першу зміну, а сьогодні приймає вітання з нагоди поважної дати.

У цей яскравий літній день на урочистості до «Проліска» завітали  батьки, співробітники, та шановні гості, які побували у своєрідній подорожі крізь час, події, долі та імена.

На святі були присутні голова районної ради Віктор Слободянюк, заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк, головний лікар Козятинської ЦРЛ Олександр Кравчук, директор табору 2004-2014 р. Сергій  Стецюк, заступник директора позашкільного навчально-виховного центру Козятинського району Сергій Стратійчук.

Рік у рік привітно зустрічає табір діток яскравими затишними дерев’яними будиночками, смачними обідами і незабутнім табірним життям, наповненим веселим сміхом і запальними піснями навколо багаття. І все це завдяки підтримці районної влади, керівників сільськогосподарських підприємств, зусиллям керівництва табору та співробітників,  які віддають «Проліску» свою любов.

Присутнім на святі було продемонстровані чудові презентації, які показали життя закладу від дня заснування і до сьогодні. А святкове дійство не було б таким чудовим та захопливим без талановитих вихованців табору, які радували своїми піснями, ліричними та веселими танцями.

Теплими словами привітав голова районної ради Віктор Слободянюк:

- Дякую усім, хто на протязі трьох десятиліть вкладав у заклад своє серце та душу, щиро радію, що спільними зусиллями у «Пролісок» вдалось вдихнути друге життя, покращити умови відпочинку для діток. Бажаю табору подальшого процвітання, добра та світлого майбутнього.

За високий професіоналізм, самовіддану працю, ефективну організацію відпочинку та оздоровлення дітей, працівників табору та директора Олександра Бортника відзначено Грамотами районної ради та грошовими винагородами.

З нагоди 30-річчя за активну підтримку табору Подяку від адміністрації закладу вручено голові районної ради Віктору Слободянюку, колективам районної ради та адміністрації, начальнику відділи освіти Аліні Діденко, колишньому директору табору Сергію Стецюку, заступнику директора позашкільного навчально-виховного центру Козятинського району Сергію Стратійчуку,  співробітникам закладу, вожатим.

Урочистості продовжив святковий концерт, підготовлений дітками.

Тож з нагоди ювілею бажаємо «Проліску» процвітання, успіхів та якомога більше щирих дитячих посмішок!

                                                   

                                                   

                                                   

                                                   

                                                   

                                                   

                                                  

                                                  

                                                  

                                                  

                                                  

                                                  

                                                  

                                                  

                  

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація