Протидія торгівлі людьми

Протидія торгівлі людьми, ідентифікація постраждалих і взаємодія соціальних партнерів у наданні допомоги постраждалим від торгівлі людьми, на таку тему відбувся круглий стіл в Козятинському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

 

Мета заходу - забезпечення тісної взаємодії органів і установ, на які покладаються функції з виконання заходів щодо протидії торгівлі людьми.

 Круглий стіл відкрив директор центру Олександр Комар, який відзначив: «Торгівля людьми є одним із найважчих злочинів проти людини, тому злагоджена  робота органів влади та усіх небайдужих людей повинна бути системною, щоб досягнути позитивного результату у боротьбі з цим ганебним явищем. Торгівля людьми та експлуатація доведених до відчаю людей – загрози, що зростають в умовах економічної кризи та збройного конфлікту. Важка ситуація багатьох українців, зокрема, внутрішньо переміщених осіб, робить їх більш схильними приймати будь-які пропозиції працевлаштування».

 Учасники засідання говорили про ризики потрапляння у ситуацію торгівлі людьми, які підстерігають осіб та дітей, про посилення співпраці суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, у напрямку виявлення осіб, які постраждали від торгівлі людьми, та надання їм необхідної допомоги.

 Наприкінці засідання було підкреслено, що рушійною силою протидії торгівлі людьми є широке інформування учнів, молоді та широких верств населення про ймовірні ризики та шляхи запобігання попадання в ситуацію торгівлі людьми. «Необхідно формувати небайдуже ставлення до проблеми торгівлі людьми у дітей та молоді у навчальних закладах, адже навики запобігання ризику та конструктивної поведінки в небезпечній ситуації можуть допомогти уникнути критичного становища в майбутньому», зазначила Людмила Кудимець, начальник відділу у справах сім’ї та молоді, та запропонувала проведення спільних заходів з метою протидії торгівлі людьми.

Участь у круглому столі взяли: директор Козятинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомогиОлександр Комар, начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання БППД Марина Кобернюк,директор Козятинського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Ігор Гасюк, провідний фахівець з питань зайнятості населення Наталія Машталер, начальник відділу у справах сім’ї та молоді Людмила Кудимець, головний спеціаліст сектору молоді та спорту Козятинськоъ РДА Ольга Шклярська, представникиГО «Територія добра».

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація