Проведення працівниками Козятинського місцевого центру інформування безробітних щодо системи БПД

На виконання домовленостей про співробітництво між Козятинським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Козятинським міськрайонним центром зайнятості, 14 липня працівниками Козятинського місцевого центру Мариною Кобернюк та Аліною Бондарчук проведено семінар на тему: «Правова обізнаність населення. Первинна та вторинна правова допомога» для осіб, які перебувають на обліку в міськрайонному центрі зайнятості.             

           Як зазначила Марина Кобернюк «Мета заходу – забезпечення вільного та рівного доступу малозабезпечених категорій громадян до безоплатної правової допомоги». Під час зустрічі акцентовано особливу увагу функціям та організації роботи центру, озвучено інформацію про умови надання безоплатної правової допомоги, порядок звернення, а також специфіку надання вторинної правової допомоги соціально незахищеним категоріям громадян та інші аспекти роботи Козятинського місцевого центру з надання БВПДТ також працівником центру ознайомлено присутніх зі змінами, які було внесено до Закону України «Про безоплатну правову допомогу», звернуто увагу присутніх на розширення кола осіб, які мають право на отримання безоплатної вторинної правової допомоги, насамперед за рахунок підвищення порогу малозабезпеченості, зазначено що внутрішньо переміщені особи відтепер мають право на отримання безоплатної вторинної правової допомоги, а також розширення кола питань, з якими можуть звернутися ветерани війни, учасники бойових дій, інші особи, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». 

        Всі учасники заходу отримали буклети на правову тематику з контактами Козятинського місцевого центру, бюро. Після закінченню семінару громадянам, було надано інформаційні друковані матеріали з контактами органів БПД.

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація