«Галопом по Європі» - в районній бібліотеці проведено інтелектуальну гру

19 травня в Україні відзначався День Європи. Це день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту. Сьогодні у Козятинській районній бібліотеці було проведено інтелектуальну гру для молоді «Галопом по Європі», присвячену Дню Європи. Зокрема, оформлено книжкову виставку «Україна – країна європейська». Участь брали учнів 9 класу Козятинської загальноосвітньої школи №2. Метою заходу є розширення знань про європейські країни, їхні символи, виховання в учнів поваги до національних, духовних, культурних надбань європейських народів та формування пізнавальної, творчої активності.
Юнакам та дівчатам на заході розкрито ідею створення такої організації як Європейський Союз, було наголошено, що відзначення Дня Європи в Україні − це важливий крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, яка причетна до традицій і цінностей Європи. Україна — єдина держава не член ЄС, у якій на державному рівні відзначається День Європи. Бібліотекар інтернет-центру районної бібліотеки для дорослих Тетяна Яковчук розповіла, що традиційно протягом офіційного відкриття святкування Дня Європи відбуваються зустрічі послів держав-членів ЄС із представниками органів місцевої влади, студентами та викладачами місцевих університетів, представників неурядових та громадських організацій, засобів масової інформації. Крім того молодь ознайомилась з країнами ЄС, переглянувши відео-фільм «Подорож Євросоюзом», дізналась про європейські символи, цінності, традиції країн Європи.
Учасники змагались у двох командах «Кемпа» та «Комада». Учні активно відповідали на запитання, відгадували видатних людей, великих науковців, визначні споруди, позначали на контурній карті країни Європейського союзу, встановлювали співвідношення прапор-країна, розгадували кросворд. Представниками журі були працівники бібліотеки: бібліограф-краєзнавець Наталія Соляр та Віта Білінська, які оцінювали обидві команди. Найбільшу кількість балів отримала команда «Комада», але загалом перемогла дружба.

                                         

                                         

                                                              

        

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація