Проведено конкурс на заміщення вакантної посади директора районного Інклюзивно-ресурсного центру

13 грудня відбулось засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Козятинської районної ради.

На початку голова конкурсної комісії – заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк зачитав правила проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади.

У конкурсі взяла участь Сушко Лілія Володимирівна, яка з 2009 року працює на посаді практичного психолога, соціального педагога у Сестринівському ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа – дитячий садок». Впродовж цих років її вихованці неодноразово займали призові місця нв районних олімпіадах з психології.

Згідно процедури Сушко Л.В. спочатку склала письмовий іспит, а потім відповіла на запитання членів комісії під час співбесіди, презентувавши свої професійні та особистісні якості, поділилась баченнями щодо організації роботи центру, а також перспектив його розвитку.

Згідно результатів конкурсу конкурсною комісією прийнято рішення вважати Лілію Сушко переможцем конкурсного відбору на посаду директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Козятинської районної ради та рекомендувати районній раді призначити її на посаду директора ІРЦ.

Свою діяльність Інклюзивно-ресурсний центр розпочне з 1 січня 2019 року. Такі центри мають на меті забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами віком від 2-х до 18-ти років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти.

За словами начальника відділу освіти Аліни Діденко, на даний час 412 діток в районі потребують різних видів корекції під час навчання і лише 14 дітей мають супровід під час навчального процесу, 44 дитини потребують корекції в дошкільних закладах.

                             

                             

                             

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація