Проведено «круглий стіл» із представниками міськрайонної організації УСВА

1 лютого, з нагоди 30-ї річниці виведення військ з Афганістану відбулось засідання «круглого столу», участь в якому взяли представники влади, голова та заступник міськрайонної Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Тетяна Драмарецька та  Микола Жирний відповідно, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, комунальних установ районної ради, районних служб.

Основним завданням засідання було вирішення проблемних питань та сприяння районній організації УСВА у вирішенні проблем з оформленням різного виду документації та надання консультацій у розрізі компетенції запрошених фахівців.

На початку детально обговорили питання пенсійного забезпечення. Начальник Козятинського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Козятинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області Ольга Лисюк інформувала присутніх про порядок призначення пенсій учасникам бойових дій та інвалідам війни, які надбавки до пенсії отримують учасники бойових дій, зміни у пенсійному забезпеченні, наголосила на необхідності завчасного звернення до органів Пенсійного фонду України з документами для призначення пенсій з метою проведення їх правової оцінки.

Представники управління соціального захисту населення розповіли про соціальний захист воїнів-інтернаціоналістів, отримання пільг на житлово-комунальні послуги, придбання твердого палива, колясок для інвалідів, проведення ремонтних робіт в приміщеннях.

Головний лікар Козятинської ЦРЛ Олександр Кравчук, головний лікар РМЦ ПМСД Валентина Лобченко та головний лікар стоматполіклініки Андрій Пірожок відповіли на питання щодо медичного обслуговування, отримання пільгових медикаментів, процедуру отримання групи інвалідності, зубопротезування.

Також представники міськрайонної Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) висловили бажання провести у школах району уроки патріотичного виховання.

 Підсумовуючи засідання «круглого столу» присутні зазначили, що розмова була конструктивною, а зустріч посприяла вирішенню ряду проблем.

Нагадаємо, що урочисті заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ з Афганістану відбудуться 15 лютого об 11:00 год. на третьому поверсі райдержадміністрації.

                             

                             

                             

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація