Проведено лекції на тему: «Права людини в поліцейській діяльності зрозумілою мовою. Специфіка притягнення до відповідальності неповнолітніх осіб».

        11 жовтня працівниками Козятинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Мариною Кобернюк та Аліною Бондарчукспільно з працівником Управління забезпечення прав людини Національної поліції України  Заріною Маєвською проведено дві лекції для учнів Козятинського загальноосвітного навчально - виховного комплексу І - ІІІ ступенів " Школа - інтернат - гімназія" ім. В.М. Підгорбунського та студентів Козятинського міжрегіонального професійного училища залізничного транспорту на тему: «Права людини в поліцейській діяльності зрозумілою мовою. Специфіка притягнення до відповідальності неповнолітніх осіб».

        Працівниками центру для учнів та студентів розроблено буклети на тему: «Що робити, якщо Вас затримала поліція».

        По завершенню заходу працівники центру поширили друковані матеріали системи безоплатної правової допомоги та наголосили, що за правовою допомогою необхідно звертатись до Козятинського місцевого центру з надання БВПД з 9-00 год. до 18-00 год. за адресою: м. Козятин, провул. Кондрацького, 1А, тел.: (04342) 2-00-17. Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація