Проведено нараду з керівниками комунальних установ та підприємств

26 лютого під керівництвом голови районної ради Віктора Слободянюка відбулася нарада із керівниками підприємств комунальної власності району.

Розпочинаючи засідання Віктор Миколайович зауважив, що метою даного зібрання є  покращення роботи комунальних установ та підприємств, Керівники мали змогу прозвітувати про зроблене, озвучити і вирішити питання, які їх хвилюють.

Завідувач районної аптеки «Надія» Наталія Свідерська поінформувала, що в повному обсязі освоєно 300 тис.грн., які були виділені з районного бюджету, закуплено медикаменти. Аптечний пункт, який знаходиться в приміщенні ЦРЛ (вхід з приймального відділення), працює цілодобово. Найближчим часом планується відкриття ще одного аптечного пункту в поліклініці. Голова ради звернув увагу на необхідності пришвидшення роботи в напрямку підписання договорів зі страховими компаніями та  прискоренні збору документів для подання на отримання ліцензії для відкриття аптечного пункту.

Про початок роботи нещодавно створеної комунальної установи «Інклюзивно – ресурсний центр» поінформувала її керівник Лілія Сушко, зазначивши, що центр працює з січня місяця. В штат набрано фахівців – вчителя – логопеда, вчителя – реабілітолога, практичних психологів. Вільною залишається вакансія дефектолога. На даний час зібрано дані про діток, які потребують інклюзивного навчання. Надійшло 26 заяв від батьків на проходження комплексної психолого-педагогічної оцінки. Центр розташовуватиметься в колишньому дитячому відділенні районної лікарні.

Головний лікар районного ЦПМСД Валентина Лобченко поінформувала про надходження коштів на виплату заробітної плати працівникам ФП від 6 сільських рад, від яких раніше не було фінансування. На даний час передано 1 млн.386 тис.грн.  Звернула увагу, що виникли проблеми по ФП в с. Кашперівка, адже згідно рішення сесії сільська рада відмовляється утримувати медичного працівника. Голова районної ради наголосив, що в даному випадку все повинно бути документально оформлено, а сільську раду проінформовано, що ФП буде знято з ліцензії. Також Віктор Миколайович наголосив, щоб під час проведення медичних оглядів залучалась уся необхідна медтехніка, яка має працювати на благо громади Козятинського району.

Директор РК ЗОВ «Пролісок» Олександр Бортник зауважив, що в цьому році продовжуватиметься робота по покращенню умов в таборі, для чого клопотатиме про виділення 300 тис.грн. для придбання ліжок, матраців, ремонту кімнати гігієни та душових. Звернув увагу на проблему вирубки лісу навколо табору. Віктор Слободянюк зазначив, що необхідно брати участь в екологічному проекті з метою залучення коштів для облаштування пляжу на водоймі, займатись питанням ремонту адміністративного приміщення, яке можна переобладнати під реабілітаційний центр.

Директор Козятинської централізованої бібліотечної системи Анна Мочарська розповіла про проблеми у фінансуванні бібліотеки, зокрема у минулому році міська влада з обіцяних 600 тис.грн. виділила лише 370 тис.грн. У 2019 році коштів на утримання вистачить лише на 6 місяців. Також у приміщенні бібліотеки вже третій тиждень температура не відповідає нормі, а в день проведення наради було лише 9°C. Віктор Слободянюк наголосив, що збереження бібліотеки є важливим завданням та доручив Анні Клавдіївні вчергове звернутись до міського керівництва з листом про необхідність дофінансування бібліотеки, адже більшість її відвідувачів – це жителі міста.

За підсумками наради головою районної ради Віктором Слободянюком керівникам 14-ти комунальних установ та підприємств надано доручення та  рекомендації стосовно покращення, вирішення проблемних питань.

                    

                    

                    

                    

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація