Проведено нараду з керівниками комунальних установ

У понеділок, 19 червня, під керівництвом голови районної ради Віктора Слободянюка відбулася нарада з керівниками підприємств комунальної власності району.

Віктор Миколайович зазначив, що метою зібрання є  покращення роботи закладів  комунальної власності і наголосив, що подібні зустрічі мають відбуватися регулярно, аби керівники мали змогу прозвітувати про стан справ у комунальних установах, озвучити та знайти шляхи вирішення проблемних питань.

Кожен із присутніх розповів про діяльність очолюваного підприємства.

Головний лікар центральної районної лікарні Олександр Кравчук повідомив, що заклад практично повністю переведений до нового приміщення за адресою вул. Винниченка, 9, окрім пологового відділення, де на даний час тривають ремонтні роботи. Переміщено також патолого-анатомічне відділення, в якому проведено перекриття даху. В неврологічному відділенні завершено ремонт двох санітарних вузлів, облаштовано палату підвищеного комфорту за підтримки аграрія Олексія Лавренюка. Найближчим часом планується встановлення 30 металопластикових вікон у терапевтичному відділенні, ремонт даху на харчоблоці та будівництво нової огорожі.

Щодо освоєння коштів, то на поточні видатки вже використано 700 тис. грн., 1 млн. 370 тис. грн.  – на придбання УЗД апарату.

Обговорено питання співфінансування медичного закладу з міського бюджету.

За словами Олександра Миколайовича проблема на сьогодні виникає із закупівлею рентген-апарату, на придання якого рішенням сесії міської ради було виділено 3 млн. грн. Відповідно, була проведена тендерна процедура, яка завершилась 8 червня, але кошти на даний час так і не отримано. На лікарню можуть бути накладені стягнення за невиконання тендерних умов.

Також міська влада виявляє байдужість і в питанні відшкодування коштів для жителів міста за інсулін, а це 449 тис. грн. Зазначимо що з районного бюджету на реімбурсацію виділена уся необхідна сума. Голова районної ради Віктор Слободянюк наголосив, що дане питання є досить важливим, адже люди, які хворіють на діабет повністю залежні від препарату. Тому, щоб уникнути ускладнення ситуації, поки що ліки будуть закуплятись за районні кошти, але далі так продовжуватись не може.

                                                                       

Не виділяються кошти міською владаю і на оплату спожитих комунальних послуг та енергоносіїв амбулаторії № 2, яка знаходиться в приміщенні ЦРЛ і обслуговує жителів міста. За період з листопада 2016 року по травень 2017 року борг склав 81 тис 723 грн. Голова районної ради розпорядився направити відповідний лист про необхідність сплати до керівництва міста.

Головний лікар наголосив, що сьогодні необхідно об’єднати зусилля для забезпечення належного рівня надання медичних послуг жителям міста та району.

В. о. головного лікаря первинної ланки Олег Міклуха зазначив, що було здійснено об’їзд усіх лікувальних установ первинної ланки, проведена інвентаризація, визначено обсяг ремонтних робіт, які поки що здійснюються за рахунок власних коштів. Обговорено питання необхідності переміщення адміністрації КУ «Козятинський РМЦ ПМСД», амбулаторій №1, №2 в приміщення колишньої поліклініки ЦРЛ Непорозуміння виникло із автомобілем для первинної медицини, який спочатку був закуплений міською радою і наданий у користування, а після двох місяців користування забраний. Наголошено на необхідності забезпечення первинної ланки середнім медичним персоналом.

Віктор Слободянюк зауважив, що адміністрацію ЦПМСД планувалось перемістити до колишньої поліклініки районної лікарні, однак дане приміщення разом з приміщенням відділення неврології та терапії міська влада взяла в оренду.

Варто зазначити, що, враховуючи величезну кількість проблем у медицині в напрямку співпраці з міською владою, головою районної ради була ініційована зустріч за участі керівництва райдержадміністрації та міської ради, яку очільник м. Козятина, на жаль, проігнорував.

Представник Козятинської РДЮСШ «Колос» Алла Полюн повідомила, що готуються документи на проведення тендеру по завершенню будівництва спортивного комплексу, що розташований на території ПМК – 9. Нагадаємо, цього року відповідний проект реконструкції спортзалу взяв участь у конкурсі фонду регіонального розвитку та став переможцем.  Згідно умов на реалізацію проекту з фонду буде направлено 3 млн. грн. Рішенням 13-ї позачергової сесії районної ради для завершення будівництва спортивного залу було виділено 1 млн 602 тис 700 грн.  А до Козятинської міської ради було направлено звернення щодо участі у співфінансуванні завершення будівництва спортивного комплексу, враховуючи те, що його відвідувачами будуть також і міські жителі. Але дане звернення залишилось без відповіді, вчергове демонструючи байдужу позицію міського голови.

                                                       

В. о. головного лікаря районної стоматологічної поліклініки Андрій Пірожок повідомив, що йде підготовка до акредитації, приміщення потребує ремонту, необхідні певні кадрові зміни. Голова районної ради зазначив, що установа має готуватись до госпрозрахунку.

У нараді взяв участь начальник Калинівської ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області Геннадій Садовий, який поінформував про надходження ПДФО до районного бюджету.

Начальник відділ культури та туризму Володимир Воронов зазначив, що до комунальної власності районної ради належить районний будинок культури, центральна районна бібліотека, дитяча бібліотека, дві музичні школи та два музеї. Володимир Валентинович поінформував про проведення обласних та всеукраїнських свят, проведення ремонтних робіт, а також про необхідність придбання звукової апаратури.

Обговорено варіанти розміщення районного будинку культури, оскільки нинішнє приміщення знаходиться у вкрай незадовільному стані. Термінового ремонту потребує дах ЦРБ, що буде можливим після відповідного оформлення документів, але й тут міська рада затягує час.

                                                       

Завідуюча Трудовим архівом Тетяна Іщук повідомила, що на сьогодні проблемною залишається Козятинська сільська рада, яка не перераховує кошти, необхідні для утримання архіву. Було зазначено, що у випадку подальшого ігнорування співфінансування установи, по завершенню місяця архівні справи будуть передані на збереження сільській раді.

Про діяльність районної аптеки звітувала завідуюча Наталя Свідерська, яка поінформувала про судові тяжби, пов’язані із попереднім керівництвом.

Директор РК ЗОВ «Пролісок» Олександр Бортник повідомив, що цьогоріч для табору було закуплено 40 ліжок, 31 матрац, дві нові економні електроплити, новий холодильник. До початку нового оздоровлювального сезону проведено відповідні роботи по благоустрою. Із 350 тис. грн. вже освоєно 220 тис.

Про діяльність редакції районної газети «Вісник Козятинщини»  поінформувала Ніна Чернега.

Підводячи підсумки голова районної ради Віктор Слободянюк зауважив, що подібні зустрічі обов’язково мають принести позитивний  результат, в подальшому це дасть змогу спільно вирішувати проблеми, які є в кожному закладі. За результатами наради були дані відповідні доручення.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація