Проведено районний конкурс «Повір у себе»

Діти – це наше майбутнє, майбутнє нашої країни. Ми їх любимо, виховуємо, дбаємо про їх здоров’я та майбутнє. Вони всі рівні у своїх правах, алев силу різних обставин можливості у них різні. 

З метою розвитку творчих здібностей дітей та молоді з функціональними обмеженнями, самоствердження та реалізації їх талантів, сприяння їх інтеграції в суспільство, привернення уваги громадськості до проблем дітей та молоді з інвалідністю щороку в нашому районіпроводиться конкурс творчості і талантів дітей та молоді з функціональними обмеженнями "Повір у себе", який організовує Козятинський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Проведення такого заходу  стало вже доброю традицією. Цьогоріч у конкурсі   взяли  участь 11 дітей з різних куточків Козятинщини, які привезли на огляд свої роботи з образотворчого, декоративно-прикладного мистецтва, зокрема: малюнки, вишивки, вироби з паперу та дерева.

Вітали учасників конкурсу заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк, голова райдержадміністрації Олег Оркуша, помічник народного депутата Лілія Крилова, які побажали учасникам конкурсу вірити у свої сили, ніколи не зупинятись на досягнутому та розвивати свої здібності.

В ході заходу працівники районного відділу культури  та туризму розповіли учасникам конкурсу про українську народну піснію, а також виконали декілька композицій.

Не позаздрити було конкурсному журі, яке мало визначити три найкращі роботи. Отож після довгого обговорення було названо лауреатів, які візьмуть участь в обласному фестивалі творчості “Повір у себе”. Ними стали: Швець Михайло (с. Махаринці), Марусич Олег (с. Козятин) та Главий Віталій (Самгородоцька школа-інтернат).

Наприкінці заходу всі учасники конкурсу отримали від представників районної влади та народного депутата України  Петра Юрчишина призи та солодкі подарунки.

                                                    

                                                    

                                                                            

                                                       

                                                   

                                                   

                                                   

                                                   

                                                   

                                                   

                                                   

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація