Проведено семінар на тему: «Профілактика злочинності та ефективність надання безоплатної правової допомоги умовно засудженим»

        7 листопада працівниками Козятинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги  Мариною Кобернюк та Аліною Бондарчук спільно з працівниками відділу з питань пробації проведено семінар для осіб, засуджених до покарань, не пов’язаних із позбавленням воліна тему: «Профілактика злочинності та ефективність надання безоплатної правової допомоги умовно засудженим».     

        Мета даного семінару – не допустити вчинення злочинів, як шляхом припинення попередньої злочинної діяльності, так і шляхом усунення причин повторної злочинності.           

        Працівники центру ознайомили присутніх з основними завданнями центру, видами та послугами вторинної правової допомоги, категоріями громадян яким надається безоплатна вторинна правова допомога. Розповіли про роботу електронних сервісів Міністерства юстиції України.

         По завершенню заходу працівники центру поширили друковані матеріали системи безоплатної правової допомоги та наголосили, що за правовою допомогою необхідно звертатись до Козятинського місцевого центру з надання БВПД з 9-00 год. до 18-00 год. за адресою: м. Козятин, провул. Кондрацького, 1А, тел.: (04342) 2-00-17. Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103.

                                             

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація