Проведено семінар-нараду з питань оплати праці, атестації робочих місць та охорони праці

20 вересня  відбувся семінар - нарада з питань додержання трудових відносин, вимог законодавчих та нормативно правових актів з охорони праці та промислової безпеки, гігієни праці, атестації робочих  місць, державного ринкового нагляду і контролю нехарчової продукції.

 У семінар - нараді  взяли участь близько  70  керівників та посадових осіб підприємств, установ, організацій міста та району.

Відповідно до порядку денного заслухано інформацію спеціалістів  управління Держпраці у Вінницькій області по питаннях реалізації ст.259 Кодексу законів про працю України, ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю відповідно вимог Постанови КМУ від 26.04.2017р. №295. Легалізація трудової діяльності. Вимог щодо санітарно- гігієнічних норм і правил на підприємствах, порядок проведення атестації  робочих місць за умовами праці, додержання  вимог Закону України від 02.12.2010 року «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції».

                                   

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація