Проведено сімнадцятий волейбольний турнір, присвячений пам»яті Олексія Свириденка

У спортивній залі Козятинського училища залізничного транспорту проведено сімнадцятий волейбольний турнір, присвячений пам'яті Олексія Пертовича Свириденка. На волейбольному майданчику зустрілись команди «Ветерани-аматори» (Козятин), «Ветеран» (Бродецьке), а також юнацькі команди районної ДЮСШ «Колос». Турнір проводився за сприяння відділу фізичної культури та спорту Козятинської міськради та сектору молоді та спорту райдержадміністрації.
З вітальними словами до учасників змагань звернулась дружина Олексія Петровича - Ярослава Марківна та донька Таміла Олексіївна. Хвилиною мовчання вшанували світлу пам'ять Олексія Свириденка та ветерана спорту, учасника багатьох волейбольних турнірів Георгія Войтка.
Розпочали турнірну боротьбу ветеранські команди. «Ветерани» Бродецького здобули перемогу над волейболістами «Ветерани-аматори» м. Козятин. 
У спортивному протистоянні за участі юних волейболістів районної спортивної школи, перевага була на боці вихованців тренера Віктора Загороднюка (Бродецьке), які переграли своїх ровесників - команду Сергія Стецюка.
Учасники турніру були нагороджені грамотами, кубками та медалями.

                                                 

                                                 

                                                 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація