Проведено засідання оргкомітету по відзначенню Дня працівника соціальної сфери

Сьогодні, 24 жовтня, відбулось засідання оргкомітету, на якому обговорено питання організації Дня працівника соціальної сфери.

Участь в засіданні взяли голова райдержадміністрації Юрій Слабчук, заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк,  керівники соціальних служб району.

День працівника соціальної сфери відзначається в Україні 3 листопада. Це свято з'явилося в країні після підписання відповідного президентського указу від 13 квітня 1999 року. Працівники соціальної сфери безперечно заслуговують на увагу з боку влади за свою нелегку щоденну працю, а тому вирішено організувати свято, яке стане для них подарунком та душевним відпочинком.

На засіданні були визначені час та місце проведення урочистостей, скоординовано заходи та дії, розглянуто проблемні питання та шляхи їх вирішення.

Вирішено провести районні урочистості  1 листопада об 11:00 год. в актовому залі залізничного училища. В рамках заходу відбудеться відзначення кращих працівників галузі Грамотами органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, а також святковий концерт.

                      

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація