Райдержадміністрація звітувала про свою роботу

12 лютого голова районної ради Віктор Слободянюк був присутній на публічному звіті заступника голови Козятинської районної державної адміністрації  Ігоря Булавського за 2019 рік.

На звіт офіційно запрошувались керівники установ, організацій району, голови ОТГ, сільські, селищні голови, керівники сільськогосподарських підприємств району, директори загальноосвітніх закладів, представники громадської ради при райдержадміністрації, громадських об’єднань, професійних спілок, ЗМІ.

Звіт заступника голови райдержадміністрації згідно прийнятого рішення - взято до відома.

Голова районної ради Віктор Слободянюк зауважив, що показників, які озвучені у звіті, вдалось досягнути завдяки спільним зусиллям влади і громади та висловив сподівання на подальшу співпрацю задля розвитку Козятинщини.

Віктор Миколайович наголосив, що в цьому році основна увага буде зосереджена на медичній галузі, а саме: проведенні ремонтних робіт в приміщеннях ЦРЛ з метою покращення надання медичних послуг населенню та виконання усіх вимог для підписання договору з НСЗУ.

До відома директорів шкіл голова ради довів інформацію, що до 01.03.2020 необхідно подати заяву на ім’я голови районної ради щодо згоди на припинення безстрокового трудового договору, бо відповідно законодавства до 1 липня необхідно укласти строкові трудові договори,  а також дав доручення розробити проекти нових Статутів очолюваних закладів, та надати до 01.05.2020 районній раді.

Віктор Слободянюк запросив голів ОТГ, сільських, селищних рад взяти участь в онлайн-семінар, який відбудеться 13 лютого, щодо участі в 17-му обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад та закликав керівників територіальних громад якнайшвидше визначитись щодо участі у ньому, адже в районному бюджеті необхідно буде передбачити кошти на співфінансування проектів.

Сільським головам доручено підготувати інформацію щодо звернень до сільських рад від установ, організацій по виділенню коштів на проведення будь-яких робіт по їхніх структурних підрозділах на території населених пунктів. Дана інформація буде врахована для унеможливлення подвійного виділення коштів з районного бюджету.

На завершення керівник апарату райдержадміністрації Юрій Студоляк поінформував про зміни, які відбулись в структурі та в діяльності райдержадміністрації, а начальник Козятинського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) Наталія Осьмірко поінформувала про зміни в пенсійному законодавстві.

                     

                     

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація