Районна комісія розглянула заяви членів сімей загиблих військовослужбовців про виплату грошової компенсації для будівництва (придбання) житла

Постановою Кабінету Міністрів України від 19.10.2016 № 719 затверджено Порядок та умови надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво (придбання) житла для сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також для інвалідів I–II групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов, а також Порядок виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення зазначеній категорії осіб.

30 листопада відбулося засідання районної комісії з питань розгляду заяв членів сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції та інвалідів I-II групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, про виплату грошової компенсації для будівництва (придбання) житла. Участь у засіданні комісії взяв помічник голови районної ради Ігор Джус.

Обговорено порядок та умови надання субвенцій з Державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво (придбання) житла для даної категорії жителів району.

Присутні розглянули подані документи, що надійшли від заявників до управління соціального захисту населення райдержадміністрації та шляхом відкритого голосування прийняли рішення про надання дозволу на отримання даної державної допомоги для чотирьох членів сімей загиблих учасників АТО.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація