Районна влада відзначила рятувальників та працівників лісового господарства з нагоди професійного свята

«Запобігти, врятувати, допомогти» - саме під таким гаслом проходить нелегка, нерідко небезпечна служба тих, хто постійно стоїть на сторожі людських життів та суспільних цінностей.

17 вересня своє професійне свято відзначили працівники цивільного захисту. З цієї нагоди на урочисті збори колективу районного сектору ГУ ДСНС України у Вінницькій області завітали народний депутат Петро Юрчишин, помічник голови районної ради Ігор Джус, заступник голови райдержадміністрації Ігор Булавський.

Гості у своїх вітальних промовах дякували рятувальникам за гідне виконання своїх службових обов’язків, наголошували на важливості їхньої роботи у напрямку ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та попередження їх виникнення.

- Ви постійно підтримуєте бойову готовність для боротьби з незваною бідою і завжди готові невідкладно допомогти тим, хто цього потребує, - зазначив помічник голови районної ради Ігор Джус. - Ваша щоденна робота є випробуванням на стійкість, рішучість і силу духу. Від імені голови районної ради Віктора Слободянюка та від депутатського корпусу щиро бажаю вам, шановні рятівники, здоров’я і витримки, сил і наснаги у вашій нелегкій справі, якомога менше тривожних викликів. Нехай мир, злагода і благополуччя панують у ваших родинах.

Після вітальних слів працівників підрозділу було нагороджено Подяками депутата Верховної Ради України, грошовою премією та Грамотою Козятинської районної ради та районної державної адміністрації.

Напередодні свята головою обласної державної адміністрації Коровієм В.В. в рамках реалізації обласної програми було передано районному ДПРЧ-11 новий аварійно-рятувальний автомобіль швидкого реагування (АРА-ШМ). Так званий «автомобіль першої допомоги» оперативно виїздитиме на локальні пожежі, ДТП, для проведення рятувальних робіт. Долучився до допомоги рятувальникам і район: з бюджету виділено 150 тис. грн., на які закуплено обладнання для автомобіля.

   

 

18 вересня своє професійне свято – День працівників лісу відзначали працівники лісового господарства краю. Тож з цієї нагоди приймали вітання працівники ДП «Козятинський райагроліс» від помічника голови районної ради Ігоря Джуса.

Ігор Васильович подякував працівникам  галузі за невтомну працю і самовідданість, внесення значного вкладу у справу збереження, примноження, дбайливого і раціонального використання лісу – найбільшого природного багатства, побажав щастя, здоров’я, благополуччя та професійних успіхів.

За сумлінну працю, вагомий внесок в розвиток Дочірнього підприємства «Козятинський райагроліс» та з нагоди святкування професійного свята – Дня працівників лісу Грамотами районної ради та грошовими преміями нагороджено:

         -  Сичова Вадима Петровича,  директора ДП «Козятинський райагроліс»;

         - Колесника Михайла Степановича, лісника обходу №13 ДП «Козятинський райагроліс»;

         -  Радківського Володимира Анатолійовича, лісника обходу №6 ДП «Козятинський райагроліс»;

         - Сушко Ольгу Олександрівну, бухгалтера-економіста ДП «Козятинський райагроліс».

 

Також було нагороджено працівників Козятинського лісництва ДП «Хмільницьке лісове господарства»:

        -  Сауляка Василя Андрійовича, лісничого ДП «Хмільницьке лісове господарство» Козятинського лісництва;

        -  Дорошенко Оксану Володимирівну, бухгалтера ДП «Хмільницьке лісове господарство» Козятинського лісництва;

        -  Лукянюка Роберта Миколайовича, майстра лісу ДП «Хмільницьке лісове господарство» Козятинського лісництва;

         - Романчука Сергія Івановича, мисливствознавця ДП «Хмільницьке лісове господарство» Козятинського лісництва.

    

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація