Районні сільські спортивні ігри Козятинщини з плавання

15 червня у міському басейні «Дельфін» пройшли Районні сільські спортивні ігри Козятинщини з плавання.

У змаганнях взяли участь команди Білопільської, Глуховецької, Махнівської, Миколаївської, Пляхівської, Сестринівської та Сокілецької територіальних громад.

Серед жінок на дистанції 50 м перемогла Олександра Новіцька з результатом 32,1 сек.(Сестринівка), на другому місці Катерина Мельничук (Глухівці) і на третій сходинці п'єдесталу Олена Гальчинська (Пляхова).

Найшвидшим серед чоловіків став Володимир Шиян (Сокілець), який переміг переміг на дистанції 100 м з результатом 1хв. 04 сек., другим фінішував Кривулько Олександр (Миколаївка) і на третьому місці Андрій Несторов (Глухівці).

Кубок за перше місце у командному заліку отримали сестринівські плавці, глуховецька команда на другому місці і на третьому пляхівчани.