Районний Інклюзивно-ресурсний центр отримав нове приміщення

Сьогодні, 19 серпня, відбулось відкриття нового приміщення Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Козятинської районної ради для дітей з особливими освітніми потребами, яке розташовано за адресою м. Козятин вул. Незалежності, 75.

В урочистому заході взяло участь керівництво нашого району - голова районної ради Віктор Слободянюк, заступник голови райдержадміністрації Ігор Булавський, працівники відділу освіти, вихованці центру разом з батьками.

Перерізати символічну стрічку доручили дітками.

Директор районного Інклюзивно-ресурсного центру Лілія Сушко висловила вдячність усім, хто причетний до діяльності центру, хто небайдуже ставиться до проблем освіти у районі та розуміє важливість корекційної допомоги дітям, зокрема подякувала за підтримку районній владі.

Голова районної ради Віктор Слободянюк та заступник голови райдержадміністрації Ігор Булавський завітали на захід не з пустими руками – у якості подарунку вручили директору сертифікати на придбання принтеру та комплекту роздаткового матеріалу для групових та індивідуальних завдань.

Після урочистостей усі присутні мали можливість оглянути кімнати центру. Заклад оснащений сучасним інтерактивним обладнанням, завдяки якому є можливість розвивати у дітей усі пізнавальні процеси, підвищувати рівень мотивації до пізнавальної та навчальної діяльності.

У центрі створені та обладнані спортивна кімната, сенсорна кімната, в якій діти можуть розслабитись, зосередитись та підготуватись до роботи в группах, кабінети для індивідуальних та групових занять практичного психолога, логопеда, реабілітолога.

З метою оснащення кабінетів інклюзивно-ресурсного центру виділена відповідна субвенція з державного бюджету в розмірі 180 700,00 грн., тому для забезпечення якісної роботи закуплено:  мультимедійне обладнання; комп’ютерне обладнання; (4 ноутбуки, багатофункціональний пристрій (принтер-сканер-копір), ламінатор);  меблі;  додаткове обладнання.

Для інклюзивного центру 18 грудня 2019 року було придбано спеціалізований автомобіль за кошти державного бюджету у співфінансуванні з районним бюджетом.

Загалом для проведення ремонту в приміщенні ІРЦ виділено близько 600 тис.грн.

Відповідно до заяв та необхідного пакету документів від батьків, зареєстровано 109 дітей, які пройшли комплексну оцінку розвитку дитинита 30 повторних оцінок. На даний час на інклюзивній формі  навчається 29 дітей у закладах освіти району та Глуховецької ОТГ, з них 6 дошкільнят. В ІРЦ отримують психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги. Всі послуги  надаються безкоштовно.

                  

                  

                  

                  

                  

                  

 

 

                  

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація