Районний терцентр отримав автомобіль для перевезення осіб з особливими потребами

Автомобіль марки «Peugeot » оснащений усім необхідним: розкладним підйомником, кріпленням для візків, кондиціонером, обігрівачем, а також додатковими місцями для супроводжуючих людину з особливими потребами.

Сьогодні голова районної ради Віктор Слободянюк разом з заступником Анатолієм Задорожнюком привітали директора КУ «Територіальний центр соціального обслуговування Козятинського району Вінницької області» Василя Матвійчука з придбанням автомобіля, що дасть змогу працівникам територіального центру швидше реагувати на потреби людей похилого віку та підопічних з обмеженими можливостями (візочників), які проживають в Козятинському районі і не мають можливості самостійно вирішити свої проблеми.

Варто зазначити, що районною радою ще у минулому році було створено службу з перевезення осіб з інвалідністю та осіб похилого віку  «Соціальне таксі» при районному терцентрі. Кошти на придбання такого необхідного автомобіля для установи було виділено з фонду соціально-економічного розвитку за сприяння народного депутата Петра Юрчишина. Вартість авто – близько 700 тис.грн.

Люди, які користуються послугами терцентру, тепер без проблем зможуть дістатись до районного чи обласного центру, до лікувальних закладів, інших соціальних та державних структур задля вирішення соціально-побутових питань.

Директор терцентру Василь Матвійчук зазначає, що відтепер, маючи такий автомобіль, установа надаватиме окрім соціальних послуг ще й транспортні: «Ми постійно працюємо над тим, щоб обслуговування наших підопічних, які потребують підтримки і допомоги, ставало комфортнішим та доступнішим».

                        

                        

                         

                         

                         

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація