Районний зліт випускників

Оберемки квітів, усміхнені обличчя і сльози на очах, щирі напутні слова та вітання – все це традиційний щорічний зліт випускників, який відбувся 29 травня.

Це свято, буває лише раз у житті. У ньому зустрічаються світлі надії і біль розлуки, радість зустрічі з майбутнім та сум прощання. Адже, приходить час, коли єдина шкільна стежина для всіх випускників розходиться у різні напрямки і перед ними відкриються тисячі доріг, де кожен з них обере свій шлях.

 На головну площу міста у супроводі духового оркестру, класних керівників та директорів святковим парадом пройшли 226 цьогорічних випускників загальноосвітніх навчальних закладів району.

Привітали нинішніх одинадцятикласників із закінченням школи та вступом у доросле життя голова районної ради Віктор Слободянюк, голова райдержадміністрації Юрій Слабчук,  начальник відділу освіти Аліна Діденко, класні керівники, батьки, побажавши юнакам та дівчатам щедрої долі, Божого благословення, вагомих здобутків, наполегливості у досягненні омріяних вершин та віри у власні сили.

А потім уся площа закружляла у вальсі, після якого випускники та гості урочистою ходою пройшли через простелений рушник до приміщення Будинку культури, де відбулись подальші урочистості та святковий концерт. 

Під гучні оплески почесними стрічками були відзначені претенденти на отримання золотої медалі, а також кращі випускники 2019 року, які досягли високих результатів у спорті, художній самодіяльності, переможці районних та обласних олімпіад,  активісти громадського життя шкіл району – лідери учнівського самоврядування.

9 випускникам вручено почесний знак «Гордість Козятинщини».

Традиційно випускники склали присягу та отримали від своїх батьків благословення на світле та  щасливе життя.

Програма свята була багатою на яскраві концертні номери за участі випускників, які вчергове продемонстрували свої таланти, а також танцювальних та співочих колективів шкіл району.

На завершення голова районної ради Віктор Слободянюк та голова райдержадміністрації Юрій Слабчук щедро посипали дітей пшеницею та пелюстками квітів, аби доросле життя було легким та квітучим.

Зараз великі надії наша країна покладає на молодь, за ними – майбутнє. Їм розбудовувати Україну, робити її кращою. Хай щастить нашим випускникам!

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                 

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація