РЕМ відмовляється від користування 40 га землі на користь розподілення її між захисниками Вітчизни

Такий результат багатомісячного листування та особистих телефонних розмов голови Козятинської районної ради Віктора Слободянюка із генеральним директором ПАТ "Вінницяобленерго" Андрієм Поліщуком.

Історія розпочалась у лютому поточного року, коли на виїзному прийомі очільника районного самоврядування у Вернигородоцькій сільській раді прозвучала гостра проблема нестачі землі у межах населеного пункту села Вернигородок для надання учасникам АТО для будівництва та для ведення особистого селянського господарства.
Разом з тим, з'ясувалось, що ПАТ "Вінницяобленерго" на території Вернигородоцької сільської ради має 80 га землі на праві постійного користування, яка використовується товариством з обмеженою відповідальністю "ФГ "Сокілець" за договором про виконання робіт.
Як повідомив Вернигородоцький сільський голова Володимир Гуп'як, ці землі резервного фонду енергетична компанія використовує без правонаступних документів, адже на дану земельну ділянку Козятинською районною радою ще у 1997 році надано дозвіл в постійне користування СО "Козятинські електричні мережі", однак, дане підприємство куплене приватною особою, що автоматично ліквідує акт на постійне користування.
Враховуючи це і той факт, що придатні для безоплатного отримання у власність учасниками АТО земельні ділянки по сільській раді відсутні, було вирішено звернутись до керівництва ПАТ "Вінницяобленерго" із проханням щодо надання згоди на відмову від права постійного користування зазначених 80 га землі.
Проте, у першій відповіді генеральний директор підприємства Андрій Поліщук зауважив, що окреслена земельна ділянка використовується Товариством законно, в межах чинного законодавства України, хоча "у разі певних обставин, для врегулювання соціальної напруги Товариство готове розглянути конкретні пропозиції по вирішенню даного питання".
Протягом же подальшого листування та телефонних перемовин із головою Козятинської районної ради Віктором Слободянюком очільник ПАТ "Вінницяобленерго" пристав на пропозицію керівника районного самоврядування щодо альтернативної співпраці. Так, було спільно вирішено на користь потреб учасників АТО відмовитися від використання половини, тобто 40 га, означеної земельної ділянки. Лист із такою остаточною відповіддю надійшов від пана Поліщука на адресу Козятинської районної ради днями.
Нагадаємо, що у селі Вернигородок нараховується 27 учасників антитерористичної операції, які звернулися щодо виділення їм землі. 16-ом із них у запиті задоволено - земельні ділянки наділено. Тих же 40 га, що відійдуть до резервного фонду Вернигородоцької сільської ради від Товариства (як обіцяв генеральний директор - наприкінці осені, коли усе посіяне збіжжя із описаної земельної ділянки буде зібрано) вистачить для забезпечення інших 11-х гарантованими державою наділами.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація